Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz buvartacsko #61 üzenetére

    Te nem tudsz leszállni a HP-ről észrevetted, hogy csak Te beszélsz róla senki más? Nem vetted észre?

    abba legalább tudnék 5 ezerért 32GB kingsztont venni a zöldségesnél. édes istenem hogy lehettem ilyen hülye? igazad, van. mindenben igazad van. csak neked lehet igazad. csak kopj már le.

    Nézd a szakértelem nem terem, az, hogy neked kényelmetlen az, hogy nem értesz a témához azon a szinten, ahogyan ezt előadod ne a fórumtársaid hibája legyen ez a Te problémád egyedül. Ha legalább valamit mondasz legyen már hiteles, és ne hazudtoljál már meg mindenkit aki nem azt szajkózza amit Te akarsz.

    kit érdekel a HP, egyelőre ezek szerint csak Téged.

    :) már bánom hogy adtam egy tippet azoknak akik el akarják hagyni a süllyedő lenovo thinkpad hajót + bánom hogy leírtam a véleményem amiben nem fikáztam semmit se.

    De csak éppen Szerintem erre az a válasz, hogy nézzen meg mást is, nem az, hogy csak a Mac a megoldás, Tudod? Ezt hívják márka fanatikusságnak, meg megtévesztésnek. Nem pedig logikus érvelésnek. Te egy márkával harcolsz, minden ellen, csak éppen az a márka nem tudja a Lenovo-t helyettesíteni max otthon az asztalnál, a vállalati környezetben nem.

    nem tudtam hogy egyből jön majd egy hp fanatikus aki úgy próbál gépeket eladni hogy szarrá hülyéz mindenkit aki nem az ő véleményén van.

    Te egyelőre többször emlegetted a HP-t mint bárki a fórumban.

    A szűk látókörűség != szaktudással.

    (#62) buvartacsko

    SZERINTEM, ma már pontosan ugyanolyan jól konfigurálható bármelyik 2013 - 2014-es gép touchpadja, mint a Mac-é. én csak ennyit mondok, na akkor mutatsz nekem olyan Mac-et, amire alapban 3 - 5 év gari van, meg másnap javítják, és a touchpadja is egész jó? Mert ez még mindig egy Business topik.

    . A Lenovo kivételével De ebben egyetértek veled, tényleg elrontották.
    Amúgy Szerinted páratlan Szerintem ma már átlagos.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák