Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz buvartacsko #20 üzenetére

    Én használtam és már bocs Te mikor használták modernebb laptopot? Mondjuk egy forcepad is kb tud annyit, csak jobban: [link]

    Amúgy hagyjad már ezt a 11 éves kisgyerek szintet, hogy nem próbáltad meg ilyenek. Én próbáltam szerintem egy TrackPoint egy 12,5"-os, vagy kisebb notebookon sokkal jobban használható, mint a macbook air touchpadja.

    Az hogy nem szereted nem azt jelenti, hogy nem jó, és nem használják sokan, hanem azt jelenti, hogy szerinted nem jó. Az apple-t meg tedd el emlékbe mert kb már a béka valaga alatt sincs a mai jobb x86-os notebookokhoz képest, ár érték arányban.

    Csak mondok pár példát: HP EliteBook 840/50, Dell Latitude E7440, Toshiba Tecra Z30/40 kb h
    hozza a MacBook Pro szintjét, csak épp fele annyiért.

    Most gyere elő az akadozós magas felbontású kijelzővel, mert az annyira fasza, hogy már szar.

    Aztán ha lehet máshol trollkodj, köszi.

    Ja vegyük elő a garanciát, a másnapi javítást, a bővíthetőséget, a kompatibilitást, a dokkolhatóságot, meg amúgy úgy minden mást, mert akkor a MacBook-od kb egy Acer Apire szintjére süllyed.

    Na akkor ezt lezárhatjuk azt hiszem.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz BabMester #26 üzenetére

    Neki ehhez nem sok köze van... De annak igen hogy a már kB a Mac nem annyival jobb amennyire beallitjak van a markahuseg meg vannak realitások. Na most ha már itt tartunk akkor a kolléganőm aki egy 13“ os mcb retinat vett pont most cserélte le egy zbookra mert jó beetettek hogy ez Aztán Mac, csak azt fejlettek hozzatenni hogy 1,5 év alatt folyamatosan laggol a kijelzoje meg tulmelegszik mert csak álap webszerkesztes meg h264 konvertekre használta amit webre rtolt fel napi 12 órát megunta a szívás miközben a zbookosok folyamatosan nevettek rajta, na ja mekkora mi
    ? Ja memória kellett volna bele, ameddig s hpket megvettek 4 gbal meg ma már 16/32 gb ram van bennük ő szenvedhetett 4 gbal mert akkora memóriával vette meg,.bővítés nuku. Na ez a tuti mi? :))

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz buvartacsko #30 üzenetére

    Ja tudod csak az a baj, hogy ameddig egy 32 gigányi memória az kb 100 000 Ft, egy 16 GB-nyi 50 000 Ft na most ezt te kicserélheted az idióta barom hülye user nem akar az appletől venni memóriát 4* annyiért az idióta, a megoldás, hogy a user-t az apple alapban is hülyének nézi, meg lehúzza rendesen, nem az apple tehet róla hogy vannak hülyék akik megveszik 4*eses áron a ramot.

    hanem akkor ki?

    Szerinted ha vesz valaki egy gépet tegyük fel 300 000 Ftért, akkor meg kellene venni 500 000 ezerért csak azért mert 16 GB rammal is lehet kapni vagy megveszed a Kingston HP/Dell/Lenovo/Fijitsu/Toshiba kompatibilis memóriát? Gondolom az első mi? :))

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz buvartacsko #28 üzenetére

    Láthatóan szerinted mindenféleképpen 800 000 ezerért kell gépet venni ha amúgy az ügyfélnek jó a 300 000 Ezres is nagyon csúnyán megint betrollkdtad magad, az apple-val, csak hogy mi köze a fórum témájához azt nem tudom, De tuti a touchpad mi? :))

    2 finger scroll megvan, nagyítás megvan, 3 ujjammat ráteszem arréb tudom húzni az ikonokat pontosan ugyanúgy kényelmesen. Szóval elmagyarázhatod ennél mivel jobb az hogy erőlködve nyomnom kell egy újjal a trackpadet és úgy húznom. Ezt nem nevezném kényelmesnek.

    ki is mondta hogy nincs?

    (mondok egy példát, oldal tetejére görgetés, középső gombot lenyomom, aztán tolhatom a kis pöcköt fel az egekbe erősen hogy felérjek gyorsan az oldal tetejére, macbook: egy gyorsabb lendületesebb suhintás a két ujjammal és ott van az oldal tetején egyből)

    Ahha ezt be lehet állítani a mai touchpadokon ez egy mai modern gépen is ennyi ehhez épp nem kell apple.

    Aztán légyszíves te ne trollkodj, mert rohadtul nem írtam olyat hogy szar vagy hogy utálom, Windowson szeretem a trackpointot, mert windowson az összes touchpad használhatatlan szar, mivel nincsen rendszerszinten integrálva az egész. Windows alatt a MacBook trackpadje se működik rendesen úgy ahogy kéne igazából. Akárhány gépen próbáltam, a videón látszódó nagyítás funkció mindenhol akadozva laggy módon működött, ezen a videón is valami render van, nem valós képernyőfelvétel. Tisztán látszik. Már régen nem győznek meg a business class gépek gyártóinak reklám videói. (régen a nokia is mutogatta a 6230i szériánál hogy milyen szép folyamatos a zoom funkció, élőben úgy működött hogy nyomtál egy felfele gombot aztán 1 másodperc volt mire lépett egy szintet) Még 1x, nem mondtam hogy nem szeretem. Aktívan használom mindkettőt nincsen bajom a pöcökkel, és lényegesen kényelmesebb a trackpad. (oldalon való visszaléptetés annyi hogy elhúzom jobbra két ujjamat, régen ez nagyszerű volt a thinkpaden... volt rajta dedikált back/forward gomb (nyilván tudod) de azt is leszedte a lenovo, mindent leszedett a thinkpadekről ami miatt jó lenne) Úgy hogy ne haragudj már meg hogy nekem ez tetszik. A HP touchpadje mellesleg üvegből van? Na mind1, inkább hagyjuk is. :) Másrészt kezdjük ott hogy ez egy lenovo topic, és azokhoz szóltam akiknek TP-je volt/van. Meg akartam nyugtatni őket hogy mikor ennél is jobban el lesz baszva a TP lesz hova váltani, és nem fognak a pöcökegér után sírni. Business class gépekhez még1: a lenovo berakta az alt és a ctrl közé a printscreen gombot, NAGYON KOMOLY. :DDD Bazi sokat használt gomb, kellett is oda a menü gomb helyett. Grat. Szóval totál nem értem hogy a szarba jön ide a hp... senkit nem érdekel a hp.

    Most a bullshiten túl vagyunk ok.

    Hol 11 éves szint az hogy nem is használta és tudja hogy szarabb? Te próbáltad? Látszólag nem. Nagyon rondán leírtad magad ezzel a szememben, pedig eddig adtam valamit a véleményedre, de úgy látom feleslegesen.

    Ja tudod én kb úgy 20 fajta notebookra felügyelek kb 600 db-ra vannak MacBook Pro-is szóval már bocs pont nem annyira érdekel, hogy mit adsz te meg kinek a véleményére.... :D

    Gratulálok az elvakultságodhoz...

    :DD :DD :DD

    Na neeee.... :))

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz BabMester #35 üzenetére

    Értem és ezen felül hány notebookot használt a kolléga huzamosabb ideig, mondjuk legalább 1 - hónapig?

    (#36) Tikakukac

    De sőt vannak nagyon sokan, csak azért hagyjuk már, hogy megint láttam kétnotebookot, és az egyik szerintem jobb, akkor aztán csak az a jó.
    Tudom, hogy Te is régi motoros vagy nem is neked szól, csak hagyjuk már megint a szokásos csak egy a jó. dolgot.

    Minden gyártónak az a célja hogy lehúzzon ez tény.

    (#38) dabadab

    Pont ez az a cégek a legtöbb azon spórol mi is, hogy nem a HP/Dell-től vesszük meg a memóriát, hanem külön, mert pl az utóbbi 150 Notebookos beszerzésnél a HP kb 100 ezer Ftért akarta adni a memória, meg az SSD bővítést (250 GB körüli SSD) meg képenként 8 GB ram volt a kiírásba, ezt simám Samdunk 840 Pro-val meg Kingstom memóriával 70 000 Ft- értékű valutával megoldottuk 150 gépnél nagyon nem mindegy ez sem. És sztem jobban jártunk sokkal mintha a HP-től vettül volna.

    Sokan spórolnak ezzel. Pláne ha sok gépet vesznek.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz |DavidWoody| #40 üzenetére

    :D

    Pl mi, de tudod Te komolyan 10k-val olcsóbban veszel Gyári SSD-t mint amúgy vagy Ramot? Hol? 5 - 600 K egy T420 újonnan van ilyen, de ez általában beszerzéseknél 300 000 Alatt van, pláne ha sokat vesznek, mert ha egy ilyen 5 - 600k-ért jön az egy egy db lesz és egyedi megrendelésre, ilyenből nem nagyon van hegyekbe egy nagykerben sem.

    Ha elavul vesznek újat. Ahol én dolgoztam így működött

    Igen de nem az 5 - 600k-s kategóriában hanem a feléért, vagy Te nagyon nagyon jó helyen dolgozhattál, ennyiért általában inkább WS notebookot szoktak venni. Nem egy irodai felhasználásra szánt business gépet.

    Meg ne haragudj ugyan nem Magyarországon ,de én most csináltam pár ilyen beszerzést, mostmár 450 körüli HP, 100 Dell 30 Lenovo meg 10 körüli MacBook van a cégnél (2007 - 2014 közöttiek). A lényeg hogy ezekkel még itt is spórolnak, pedig itt 3 évente kötelező csere van.

    (#41) buvartacsko

    Szerintem meg egy topikba nem éppen szerencsés beírni:

    viszont minden thinkpad fannak üzenném hogy a macbook trackpadje + osx kombó keményen odaver a pöcökegérnek. főleg ennek az új változatnak ahol a touchpadbe vannak integrálva a gombok. :) (ex-thinkpad user, elegem lett a lenovo fasságaiból, meg hogy kiherélték a kedvenc gépem az évek alatt)

    Na akkor Te amúgy ismered a Szerintem szót? Mert Szerintem nem kellene kiindulni kettő márkából pláne úgy, hogy a MacBook sok mindenre jó vállalati felhasználásra pont nem.
    Ha legalább oda írnád, hogy szerinted kijelentetted, én sem értem miért sokkal jobb a MacBook Pro, pedig kb 20 fajta gép van a cégnél, és van is tapasztalatom. Szerintem

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz buvartacsko #41 üzenetére

    A mondandód második felével teljesen egyetértek, szerintem is kiherélték az erededi ThinkPad sokkal jobb volt. Ez szerintem is igaz. (Mondjuk semmit nem számít a véleményem. )

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz |DavidWoody| #47 üzenetére

    Na akkor ha van kedved idézgetni akkor meséld már el hol írtam 600 MBPro-t 600 notebookot írtam. Olvass már vissza kérlek mielőtt belekötsz a semmibe! :)

    1: 420 2 éve nincs ujonnan.

    Igen tudom kategóriára gondoltam, most 440 van s/p stb. Kategóriáról van szó, de nem gond... :)

    A dell online store-ban egy 128as SSD 160euro. Annál pont egy 10essel olcsobb egy bolti samu.

    Igen csak ezzel megint az a baj, hogy ennyiért pont egy 256-os 850 pro-t kapsz, de nem baj. :) 5/10 év garanciával ez sem baj

    Magyar árat linkelj? :)

    : Ahol én voltam tavaly hp elite 8470p-k (full alap , i5 , 1366x768,4giga ram , 500 hdd) kerültek beszerzésre , netto ~400k/db áron , kb 1500 darab.

    Ekkora tételnél ez nem 5 - 600 K hanem 150 - 200 k között lehet tippem szerint. Aki eladta jól lehúzott már bocs, nem neked szól, hanem annak akinek a zsebébe csúszott a kenő pénz. Nem a személyednek szántam, mert nyilván nem Te szerezted be, ilyen tételnél ennyi pénzért általában WS gép van.

    Előbb még 600mbp volt. Másodszor pedig a 3éves csere gyakorlatilag minden nagycégnél fennáll , de nagyon tévedsz ha azt gondolod , hogy annak van BÁRMI köze a notebookhoz. Kérdezz meg egy könyvelőt , hogy miért cserélnek 3 évente , ő majd elmondja.

    Kivétel, ha 5 - 6 évig használják mert akkor nem. Ja gonolom minden országban 3 év az leírás ugye? :D Tudom mire gondolsz, nem kell könyvelő. De kösz a tippet..... :N

    (#49) emvy

    Ha valóban egy WS-t nézünk, akkor tényleg drágább a /HP/Dell/Lenovo. Ez igaz. Sokszor 2,5*r annyiba is kerül mint egy sima noti, akár mint egy MacBook Pro is.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz |DavidWoody| #53 üzenetére

    Ha érted mire gondolok , akkor miért nem látod a párhuzamot egy netto 400k-s gép ( ami boltba brutto 350 volt akkor ) és a között , hogy miért ez lett vásárolva ?

    Na igen :) Jogos! Sajnos van ilyen is. A könyvelésre értettem, nem vagyok gondolatolvasó, és nem is nagyon akarok az lenni és csak is szerintem.

    Az a helyzet, hogy vannak helyek ahol nem az a cél hogy valaki jól járjon, hanem az, hogy a szervezet járjon jól. Azt kell mondanom, hogy nem vélatlan, hogy Magyarország ott tart ahol! Ez sem neked szólt természetesen.(Komolyan)

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz buvartacsko #57 üzenetére

    Ó ugyan ne is vedd figyelembe amit beszéltünk. Nem kell ám válaszolni, mert ugye az a helyzet, hogy sokan használnak TrackPointot, én is ha Épp Lenovo gép van előttem.

    Azért azzal remélhetőleg tisztában vagy (Bár ezek után :D ), hogy ez nem csak HP-n van, hanem sok másikon is megragadtál itt nahát .D

    Azt pedig már végképp nem értem, hogy egy pozicionáló eszközről szólo témában, hogy jön ide a vállalati felhasználás, se azt hogy a lenovo topicba hogy jön ide a HP. El vagy borulva.

    Nem vetted a lapot ugye? Ez egy Vállalati gépről szóló Topic nem nem MacBookról. Ja amúgy hogy jön egy Vállalati notebookról szóló topikba a konzumer MacBook?

    Meg vagy Te Borulva? Hogy jön ide a MacBook?

    Ja igen Te üzented emlékszem már, feledékeny vagy .... :))

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz buvartacsko #59 üzenetére

    Ha már itt tartunk tuti azért esett vissza a Mac computer részlege, mert annyira népszerű :) , A SONY-val meg jó belenyúltál, azért a SONY sok mindennel foglalkozik na a PC részleg nem annyira volt jó soha, ráadásul nem is volt vállalati soha.

    Szerintem a 2007/2008-as MacBook Pro,meg az előtte lévő PowerBook billentyűzete simán elérte a Régi ThinkPad szintjét, én használtam még olyat,de nekem még most is van itthon egy T61-em. szóval ja ebben igazad van szerintem.

    és valaki átvált másra, akkor ne féljen a trackpoint után van egy gép amihez nem kell egeret dugni mert SZERINTEM (és rajtad kívűl elég sok mindenki szerint) kurva kényelmes a trackpadje, és HASZNÁLHATÓ.

    Na akkor idézd hol írtam hogy a MacBook Touchpadja rossz lenne? Mindössze megjegyeztem hogy sok ilyen van, nem csak ez az egy ami ugyanolyan jó....
    Tényleg a többi mai jobb PC-hez kell egeret dugni? Na akkor megint oda lyukadunk ki, hogy nem láttál egy jobb mai notit sem ezek szerinte, akkor sztem itt hagyjuk abba....

    Én is business class fanatikus voltam, (leírtam már párszor, egyszer se olvastad el, szóval nem értem miért kell támadni engem továbbra se)

    Ajj ajj gondolatolvasó is lettél annyira nem olvastam el, hogy még válaszoltam is rá:

    [link]

    de egyre silányabb a minőség ugyanolyan ár mellett. Pl lenovo thinkpad topicba láttam valaki írta hogy x230 vagy x240 csoki billzetéről letört a gomb, minőség. Ja persze ki a f*szt érdekel mert holnap jönnek megjavítani. ThinkPadnél a legjobb billzet amin valaha írtam egy saját X41 volt.

    Igazad van, van pát X230/X240 is, csak éppen nem csak Lenovo van a piacon. Amúgy ezt én is így gondolom, csak éppen van más gyártó is.

    A googlenél is bizonyára azért használnak rengeteg apple gépet fejlesztésre mert olyan nagyon szar. Hagyjuk már..

    Ahha csak éppen a google már kb 2010-ben a Goobuntu-t tolja, mostanában pedig ahogy hallom inkább a saját rendszerüket favirállják.

    SZERINTEM Te ezt rosszul tudod, már nem a Mac a favorizált biztos véletlen.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz buvartacsko #61 üzenetére

    Te nem tudsz leszállni a HP-ről észrevetted, hogy csak Te beszélsz róla senki más? Nem vetted észre?

    abba legalább tudnék 5 ezerért 32GB kingsztont venni a zöldségesnél. édes istenem hogy lehettem ilyen hülye? igazad, van. mindenben igazad van. csak neked lehet igazad. csak kopj már le.

    Nézd a szakértelem nem terem, az, hogy neked kényelmetlen az, hogy nem értesz a témához azon a szinten, ahogyan ezt előadod ne a fórumtársaid hibája legyen ez a Te problémád egyedül. Ha legalább valamit mondasz legyen már hiteles, és ne hazudtoljál már meg mindenkit aki nem azt szajkózza amit Te akarsz.

    kit érdekel a HP, egyelőre ezek szerint csak Téged.

    :) már bánom hogy adtam egy tippet azoknak akik el akarják hagyni a süllyedő lenovo thinkpad hajót + bánom hogy leírtam a véleményem amiben nem fikáztam semmit se.

    De csak éppen Szerintem erre az a válasz, hogy nézzen meg mást is, nem az, hogy csak a Mac a megoldás, Tudod? Ezt hívják márka fanatikusságnak, meg megtévesztésnek. Nem pedig logikus érvelésnek. Te egy márkával harcolsz, minden ellen, csak éppen az a márka nem tudja a Lenovo-t helyettesíteni max otthon az asztalnál, a vállalati környezetben nem.

    nem tudtam hogy egyből jön majd egy hp fanatikus aki úgy próbál gépeket eladni hogy szarrá hülyéz mindenkit aki nem az ő véleményén van.

    Te egyelőre többször emlegetted a HP-t mint bárki a fórumban.

    A szűk látókörűség != szaktudással.

    (#62) buvartacsko

    SZERINTEM, ma már pontosan ugyanolyan jól konfigurálható bármelyik 2013 - 2014-es gép touchpadja, mint a Mac-é. én csak ennyit mondok, na akkor mutatsz nekem olyan Mac-et, amire alapban 3 - 5 év gari van, meg másnap javítják, és a touchpadja is egész jó? Mert ez még mindig egy Business topik.

    . A Lenovo kivételével De ebben egyetértek veled, tényleg elrontották.
    Amúgy Szerinted páratlan Szerintem ma már átlagos.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz dabadab #63 üzenetére

    Teljesen igazad van, amikor mi is vettünk ilyen gépet, akkor simán 30 %-al kevesebbért vettük meg 2 db-ot vettek egy kis céghez még Magyarországon, amit a kiskerben 267 000-ért lehetett megvenni i3-as verziót, azt 190 000-ért el lehetett hozni amúgy.
    A Lenovo nagyon jó áron képes adni a cuccait, ha céges vásárlásról van szó.

    (#65) .mf

    Igen ez szerintem is így van, az a helyzet, hogy mi is vettünk 150 gépet, és 860 GPB helyett 560-ért tudjuk megvenni, nagyon nagyot engedtek rajta, a szám hallatán.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz buvartacsko #69 üzenetére

    Te mást tudsz mondani, vagy csak el vagy borulva szöveget, te csak fikáztál. csak éppen nem értesz témához láttál két márkát és csak magyarosan tudatlan maradtál, ehhez képes nagyon okosnak gondolod magad. Sztem vegyél még 20 macet, és nyiss egy el vagy borulva tanfolyamot :D

    Eddig csak Te szaroztad a Mac-et senki más ezt sem vetted észre ugye. Mert mindenki tudja hogy a Mac a consumer egyik csúcsa, senki nem mondta rajtad kívül, ja idézlek mielőtt elfelejted megint:

    VÁLLALATI SZFÉRA, 5 ÉV GARANCIA SZAR AZ APPLE!

    Szerinted akkor szar az apple? Na ezt is megértük :D

    Rajtad kívül senki nem állított ilyet !!!! :)

    Majd szólj ha megnyitottad a "te teljesen elvagy borulva" tanfolyamot.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz buvartacsko #74 üzenetére

    Idézlek megint:

    VÁLLALATI SZFÉRA, 5 ÉV GARANCIA SZAR AZ APPLE!

    viszont minden thinkpad fannak üzenném hogy a macbook trackpadje + osx kombó keményen odaver a pöcökegérnek. főleg ennek az új változatnak ahol a touchpadbe vannak integrálva a gombok. :)

    Parancsolj.

    Aki fikazik az te vagy. És nem két márkát lattam, rengeteg notebook megfordul a kezeim között. Le kellene szállni arról a magas lóról, rettenetesen nagyképű vagy.

    Ez a fenti megszólalásaidból is látszik. Ki is kezdett itt ilyeneket írni, ja te.

    A nagyképűséget inkább hagyjuk eddig kb mindennek elhordtál, szóval hagyjuk már.

    Nem nagy csoda ma már a Mac pláne az árához képest, ezt kellene felfogni.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz buvartacsko #76 üzenetére

    Nem is nagyképüség ugye?

    De az. Csak olyan apple-s tudod?

    Ez még mindig egy Business topik. Nem Mac Topik.

    Senki nem állította rajtad kívül, hogy a Mac szar lenne, ez a te dolgod, csak nem kellene védekezésképpen félrebeszélni, meghazudtolni, és az ember szájába adni olyat, amit nem gondol, mondott. (Magyarországon lehet, de a nagyvilágban nem)

    Ettől nem lesz szakértelem, és igazad sem.

    Szerintem a Mac Jó, de nem vállalati környezetbe,

    És a Mac-et nem a touchpadja miatt fogják majd használni egy audiban jaguárnál vagy a nasanal vagy bárhol.

    A MacOSX meg konkréten alkalmatlan központi managementre, pláne AD környezetben.

    Szóval touchpad ide vagy oda a téma nem ide való.

    És megint ki trollokdik a HP-vel, és ki trollkodik várj idézlek:

    Tudom tudom, a Hp probook a csoda. :) a kutya se mondta hogy egy csoda a Mac. Azt mondtam nagyon jo, neked ez azt jelentette hogy szerintem minden más szar.

    Meg is kaphatod a következő jelzőt:

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz buvartacsko #78 üzenetére

    Te most ismét félre beszélsz és nem tudsz mondatot értelmezni.

    Tudod mit igazad van, egy Apple trollala csak így lehet.

    Mivel egy értelmes választ nem adtál csak vagdalózol ilyenekkel mint:

    Mutasd meg légyszíves hova a faszomba írtam le hogy a Mac-et az audinál kell használni a touchpad miatt, vagy hol írtam azt hogy nagyvállalati szegmensbe akarom rakni, vagy hogy oda való a windows helyett...

    Akkor a topik miről is szól, ja igen, egy nagyvállalati notebookról, mire te betrollkodtál ide az applevel, Te jársz be nem én ilyen topikokba üzengetni emlékszel még ugye vagy megint 5*szörre is idézzelek?

    Sehol nem írtam ilyet, mindössze annyit írtam hogy a touchpadja osxel sokkal kényelmesebb mint a pöcök egér a thinkpaden, gyorsabban meg lehet vele csinálni egyes dolgokat.

    Finomul ne hazudozzál, apple trollok legfőbb fegyvere a félrebeszélés?

    viszont minden thinkpad fannak üzenném hogy a macbook trackpadje + osx kombó keményen odaver a pöcökegérnek. főleg ennek az új változatnak ahol a touchpadbe vannak integrálva a gombok.

    Szerinted ez ugyanaz amit most írtál nálad komoly gondok vannak akkor.

    Undorító amit művelsz itt most, és máshol is, ahova állandóan bejársz trollkodni

    :))

    Na neeeee
    Neked fizetnek hogy hülyeségeket beszélj.

    Undorító amit művelsz itt most, és máshol is, ahova állandóan bejársz trollkodni, pontosan ugyanezekkel a mondatokkal. Most is olyan embert támadsz akinek semmi baja nincsen a gépeiddel, és azzal hogy azok hova valók.

    Ja értem az apple majmolás az szerinted rendben van egy ilyen topikban.

    Undorító, hogy hazudozol folyamatosan, szakértelem 0. Igazi apple "szaki" vagy.

    Igazán tanácsot kérhetnél olyan valódi szakemberektől mint XERO, na Ő ért az apple-hez, Te meg max ugatod.

    Tudod mit igazad van, egy Apple trollala csak így lehet.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz buvartacsko #86 üzenetére

    Figyu már csak nem volt időm, meg nincs kedvem veszekedni egy olyan emberrel, aki szerin egy kettő márka a jó és pont, Az nem probléma, hogy nem csak ez a kettő létezik. KB 30* leírtam, és nem nagyon értetted meg (Nem is akartad megérteni), akkor most miiiiiiiiiiiért is kellene veled "beszélgetni" ugyanarról sokszor, nincs értelme, mert felesleges, én nem akarlak meggyőzni semmiről, Te viszont igen.

    Azért is írtam igazad van, és ennyi, tök mindegy mit írok.

    Az a magyaros Óvoda, amit csinálsz, ez a Te dolgod érted, erre neked van időd nekem nincs. :R

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz hallador #87 üzenetére

    írtam egy jó hosszú dolgot, de 15 percnél lezárt komment ablak nem írom le még egyszer.

    Az a magyaros Óvoda, amit csinálsz, ez a Te dolgod érted, erre neked van időd nekem nincs. :R

    Ezt kérlek vedd figyelmen kívül.

    Sokmindent leírtam de sajna most nincs időm erre.

    Bocs.

    Alapvetően egyetértünk.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák