Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz buvartacsko #59 üzenetére

    Ha már itt tartunk tuti azért esett vissza a Mac computer részlege, mert annyira népszerű :) , A SONY-val meg jó belenyúltál, azért a SONY sok mindennel foglalkozik na a PC részleg nem annyira volt jó soha, ráadásul nem is volt vállalati soha.

    Szerintem a 2007/2008-as MacBook Pro,meg az előtte lévő PowerBook billentyűzete simán elérte a Régi ThinkPad szintjét, én használtam még olyat,de nekem még most is van itthon egy T61-em. szóval ja ebben igazad van szerintem.

    és valaki átvált másra, akkor ne féljen a trackpoint után van egy gép amihez nem kell egeret dugni mert SZERINTEM (és rajtad kívűl elég sok mindenki szerint) kurva kényelmes a trackpadje, és HASZNÁLHATÓ.

    Na akkor idézd hol írtam hogy a MacBook Touchpadja rossz lenne? Mindössze megjegyeztem hogy sok ilyen van, nem csak ez az egy ami ugyanolyan jó....
    Tényleg a többi mai jobb PC-hez kell egeret dugni? Na akkor megint oda lyukadunk ki, hogy nem láttál egy jobb mai notit sem ezek szerinte, akkor sztem itt hagyjuk abba....

    Én is business class fanatikus voltam, (leírtam már párszor, egyszer se olvastad el, szóval nem értem miért kell támadni engem továbbra se)

    Ajj ajj gondolatolvasó is lettél annyira nem olvastam el, hogy még válaszoltam is rá:

    [link]

    de egyre silányabb a minőség ugyanolyan ár mellett. Pl lenovo thinkpad topicba láttam valaki írta hogy x230 vagy x240 csoki billzetéről letört a gomb, minőség. Ja persze ki a f*szt érdekel mert holnap jönnek megjavítani. ThinkPadnél a legjobb billzet amin valaha írtam egy saját X41 volt.

    Igazad van, van pát X230/X240 is, csak éppen nem csak Lenovo van a piacon. Amúgy ezt én is így gondolom, csak éppen van más gyártó is.

    A googlenél is bizonyára azért használnak rengeteg apple gépet fejlesztésre mert olyan nagyon szar. Hagyjuk már..

    Ahha csak éppen a google már kb 2010-ben a Goobuntu-t tolja, mostanában pedig ahogy hallom inkább a saját rendszerüket favirállják.

    SZERINTEM Te ezt rosszul tudod, már nem a Mac a favorizált biztos véletlen.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák