Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • |DavidWoody|

    tag

    válasz hallador #24 üzenetére

    Na akkor először kezdeném ott , hogy nem vagyok alma fanboy és nem is választanám a Mac-et , mert mint felettem írták , nekem is olyan dolgokra van szükségem ami abszolut Wines.
    De egy : Hp Elitbook 840/850 ? Ne röhögtess...
    kettő : gari + almánál is van 3 év ( másnapi javitás azért valoban nincs ) , a bővíthetőséget skippeljük , elég gáz mikor valaki millás gépeket legóz a cégnél , ha aztgondolod ez a cégeknél igy működik , akkor nem dolgoztál még normális helyen. Aztán a dokkolhatóság. Erre mondhatnám azt hogy a Thunderbolt mellett inkább bújjon el minden más megoldás...Kompatibilitás meg egyszerű , ahol lehet Mac-et használni ott lehet ahol meg nem ott meg nem. Pont. Azért mert neked nem ér meg egy millát egy komolyabb MBPR , attól még az egy igenis kiváló konstrukció ugy ahogy van. Ami hibája van , az minden csakis magából az OSből fakad és az is összesen csak annyi , hogy nem ez az elterjedt a világon.
    Lényeg , vegyél hp-t , az aztán a húdejó. ( egyébként hozzáteszem hogy se a Dell e7440 nek , se a hp szaroknak köze sincs a cikkben tárgyalt géphez , azok nem ws-ek hanem "biznisz" notebookok ( alma pedig bőven elmenne ws-nek teljesitmény szempontjából) , aminél abszolut nem hardwaret fizetsz ki , hanem tartósságot és egyéb olyan szolgáltatásokat , amik fontosak a futkosó vállalati droidoknak. Tökéletes példa az uj X1 , amin bár irni nemtudsz , akkor a fosás a bill kiosztása , de arról villantani a PP prezentációt rajság.)

    [ Szerkesztve ]

    -woody-

Új hozzászólás Aktív témák