Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    Az a helyzet, hogy sokan azt se tudják mi az az Android TV és, hogy az nem egyenlő az olcsó androidos TV box-kal akik meg tudják azoknak ott a TV-ken futó sajnos sok esetben joggal negatív tapasztalat esetleg a vegyes de azért már többnyire pozitív MiBox.

    Azt is elhiszem, hogy sokaknak már a Shield TV drágább mint amit egy ilyen eszközre szánnának. Nem is használják azokat a szolgáltatásokat amikhez nem a torrent árruház a forrás.

    De nekem pld ez az egyik olyan eszközöm amivel maradéktalanul elégedett vagyok. Játékra azon túl, hogy kipróbáltam a GeForce NOW -t vagy a Steam Link -et (Vicc de jobb mint a gyári Steam Link Hardverrel a gigabit lan miatt) nem használtam. Mégse zavar, hogy esetlegesen ezért a részéért is fizettem úgy, hogy nem használom ki. Mert az, hogy a többire nekem tökéletese kárpótol.

    Viszont amit látok, hogy az értetlenkedők, fanyalgók azok azok akik még nem látták és használták így nem is tudják milyen.

    Én ha valamit is fel tudnék hozni azon túl, hogy titkon reméltem, hogy a DV licecet esetleg utólag megvehetjük/veheti akinek kell a régi készülékekhez az az új Fórumuk dizájnja :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák