Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cucka

    addikt

    válasz Löncsi #84 üzenetére

    Érvek? Hidd el, meggyőzhető vagyok.

    (#85) Crucio
    Tőled is, esetleg valami érvet azon túl, hogy szar?

    [ Szerkesztve ]

  • cucka

    addikt

    válasz Löncsi #89 üzenetére

    PC-n nem csak hekkelős felhasználók játszanak, szerintem vannak normális emberi lények is (bár hozzáértőbb kell legyen, ez tény).
    Egyetértek, de a kulcs az utolsó megjegyzés.

    2. Tableten tablet-játékot tolsz, PC-n meg PC-set, semmi köze a kettőnek egymáshoz.
    Innen nézve egyik platformnak sincs semmi köze a másikhoz, oszt' mégis pont ez a téma itt jelenleg (márhogy a játékipar különböző platformokon)

    3. Az irodai székben ülés tényleg nem jó (hátadat hazavágja), én is sokat vagyok a gép előtt, ezért van főnöki-fotelem.
    Nekem kanapém van, amin fetrengve tudok játszani. Szerintem én nyertem :D

    Az Xbox360 2005 végén state-of-the-art hardwareből épült fel. Az M$ nyomott áron adta (és adja mai napig), így tudta könnyebben eladhatóvá tenni.
    Én a vevő vagyok, pont lesz*rom, hogy a Microsoft mennyit nyer/bukik a gépen.
    Egyébként meg az xbox pont annyiba került 2005-ben, mint egy jó játékos PC. Az említett xbox még mindig aktuális (és még pár évig így lesz), az említett PC meg egy ócskavas, amit "netezős gép" címen árulnak a hardverapróban egy 20-asért. Ehhez tedd hozzá, hogy az Xbox játékok valamennyivel többe kerülnek, mint a PC-sek, aztán mindenki kiszámolhatja, hogy mi éri meg jobban.

    (#97) DeFranco
    Persze, szubjektíven nézve van mindkettőnek létjogosultsága. Objektíven nézve meg ugye annak a platformnak van létjogosultsága, amelyikre megéri fejleszteni és ezen kívül semmi más nem számít.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák