Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Fred23 #12 üzenetére

    "ha esik, tényleg szinte biztos a pókhálósra törés!"

    Márpedig "diákoknak" a fő célcsoprt ott meg le fog esni.

    "Az sem mindegy, melyik Gorilla Glass kerül beléjük, a hármas például esés ellen szinte semmit nem ér, viszont a négyes már nagyon is számít, valóban menthet meg akár notit is!"

    négyes kb 100* könyebben törik mint egy plexi.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Fred23 #14 üzenetére

    "A plexi műanyag, de még így sem biztos, hogy akkora a difi a GG4-hez képest -hol olvastad?"

    Nem olvastam ez nagyon sok év tapasztalata. Míg az érintős plexis telefonjaim kb mindent kibírtak, addig GG akár egy 50-60cmes esésektől is törik. Legujabbak is. Hát ha még "fülmagasságból" esik csempére, betonra...

    "GG4-esnél már az egyéb alkatrészek halálára voksolnék "

    Én még soha nem találkoztam GGs telefonnál olyannal, hogy leejtés után elöbb adta volna meg magát elektronika mint GG. youtuben is végig lehet nézni 101 tesztet GG betörik, telefon gond nélkül megy tovább. Talán nem is láttam még olyat, hogy elektronia megadta volna magát drop testől. (Biztos van.)

    Notinal amúgy van saját "esettanulmányom" is T400al. Rengetegszer esett (és sajnos esik) le, 1m+ról (pl konyhapulton töltőzsinornál fogva gyerek lerángatja.) Azon felül, hogy a szellözőrács betört, kávát sokadik esésre össze kellett ragasztani semmi baja. GG lett volna rajta már rég kuka lenne. De hálisten új diákoknak valóra raknak. :W :W :W

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák