Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sbazsi

    veterán

    válasz janos666 #48 üzenetére

    Szerintem az ára is kúszott lefelé

    Egy telefont mondj, amelyik pár hónappal a megjelenése után is tartja az árát, vagy esetleg emelkedik.

    nincs semmi félrevezetés, ha nem hazudják azt, hogy álllvány, tok, headset, és miegymás is van a dobozban, miközben csak telefon+akksi+ töltő, és viszlát...
    most idézek a cikkből:
    Az egyetlen komoly érvágás, mely egyébként minden új Nokia 5800 vásárlót is érint, hogy a Download! vagyis Letöltés! menüpont teljesen kiürült, így a dokumentumok megjelenítését kínáló ingyenes Quickoffice és az archívumok kezelését biztosító Zip Manager nyomtalanul eltűnt. Ezek egyébként az Ovi Store-ban sem érhetőek el, és a Nokia amúgy igen készséges európai ügyfélszolgálata sem tudja pótolni azokat, mondván, hogy a gyártónak joga van egyes tartozékokat és szoftvereket visszavonni, így az egyetlen lehetőség a Quickoffice teljes verziójának beszerzése 39 dolláros áron, de az archívumok kezelése nyitott kérdés marad.
    Ezt Te hogy értelmezed? Mert én úgy, hogy amikor megvettem a telefont, akkor meg tudtam nyitni egy .doc vagy .xls filet, ezek után viszont nem fog ez menni.

Új hozzászólás Aktív témák