Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz sbazsi #49 üzenetére

    Úgy értelmezem, hogy ha akkor töltötted le, mikor még járt hozzá ingyen QuickOffice, akkor ingyen kaptad, ha most veszed a telefont, vagy most jut eszedbe, akkor már nem jár hozzá bundleként.
    Ez csak akkor kényes kérdés, ha hardresetelni akarsz úgy, hogy nem akarod visszaállítani a fileokat.
    Mivel az MS Office sincs ingyen, nem lehet kézzel lábbal kardoskodni, hogy a mobilra szánt koppintása miért fizetős, már az is szép eredmény, hogy ilyen jól műkő programot sikerült öszehozni (persze igen, a Nokiának illene ezt a két programot mennyiségi licensel megvenni minden telefonhoz, mert azzal jobban járnánk, mi is olcsóbban kapnánk a végére, és jobb lehetne a telefon megítélése...)

    A zip-ekhez én eleve egy FreeUnRAR nevű programot telepítettem, ami a nevéből is láthatóan ingyenes, és tömöríteni ugyan nem tud, de képest kicsomagolni zip és a rar archívumokat is (talán még 7z-t vagy bzip-et is, bár nem próbáltam).

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák