Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hugo85

    aktív tag

    válasz taip #30 üzenetére

    Én se frissítettem fw-t az E51-en, és egyszer csak beléptem a Letöltés!-be, ami kiírta, hogy mostantól OVI van, aztán letöltött valamit, telepítette, egy újraindítás után (ami nem akkor volt, hanem tán egy héttel később), már az ikonja is megváltozott OVI-ra és a neve "Áruház"-ra. Szóval ez nem 5800 és fw frissítés függő dolog.

    Amúgy amikor elindult az OVI, akkor a Nokia kinyírta a WidSets nevű widgetkezelőt is (onnantól nem működött, csak redirectelt az OVI-ra), pedig mennyit használtam. Azóta is hiányzik a Sudoku, Tower Blox, Foreca Weather és BBC widget. Igaz kellett hozzá net, de baromi jó és gyors volt, meg még látványos is :(

    Amúgy ez a 10-es Opera tényleg béta még. Vagy nem tudom melyik symbian telefonon fut jól, lehet csak a legújabb generáción, de az E51-et megfekteti, akkor gondolom az ugyanolyan procis 5800-át meg méginkább... :(

    #31 - Ovi Storeban - miután bejelentkezel - van egy olyan pont (most nem jut eszembe a neve), ami listázza az általad korábban letöltött tartalmakat, szóval elvileg elég azt végigkattintgatni, és újratelepíteni. Ez egy időben büszkén hirdették is. Amúgy az egész Ovi Store eléggé vicc sajnos, a programok leírásában például sokszor "ingyenes" szerepel, amikor a program trial, vagy ad-supported, amivel nem is lenne baj, csak nem hajlandóak elindulni folyamatos netkapcsolat nélkül :(

    #36 - dettó

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák