Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Воланд #75 üzenetére

    Hát ez hihetetlen, még mindig nem érted. :DDD És a vicc az, hogy még engem nézel értetlennek, miközben én az elejétől fogva értem, hogy mit akarsz totálisan ellentmondásosan ránkerőltetni, míg te nem érted, amit én magyarázok, hogy mennyire nem igazolsz semmit az általad ellenérvként bedobáltakkal. Megnéztem a cikket, amit linkeltél, és még mindig bullshit, ilyen grafikonokat bármikor készítek neked, nem derül ki, hogy mit is mértek fel, mivel ugye ezek szerint álcázzák a neveket, hogy véletlenül se derüljön ki, miről is szól pontosan a felmérés, csak az derül ki, hogy "valamit" megkérdeztek a Chrome-júzerek körében. Remek. És ugye itt alternatívaként felkínált NEVEKről van szó. Ha egy Chrome-júzernek azt mondják, hogy "figyelj már, ha most nem használhatnád a Chrome-ot, de jön egy új böngésző, itt van amúgy a listában is, ezek közül melyik nevet választanád?", akkor miért meglepő, hogy vonzó az új böngésző? Aztán meg a pár név közül kijön az Edge szimpatikusnak, és? (Ezek szerint ezt jelenti a "Microsoft 'A'".), Ez mit igazol például a logó sikerességéről, ha már a kettőt valahogy összemostad? Nem jelenti azt, hogy egy tök új logó ne lehetett volna sikeresebb, mivel ugye nem erről szól a felmérés - erre mondtam, hogy kevered a szezont a fazonnal. Nem látok felmérést az ilyen-olyan logókról, hogy melyik is tetszett volna. Ha még mindig nem érted, miről beszélek, akkor én sem tudok veled mit kezdeni.

    (#74) woland_y2k:
    "es mi lenne ha nem a konkurens bongeszoket neznetek, hanem azt, hogy az ie11-hez kepest mennyivel jobb?"
    Nem te hasonlítottad össze az imént benchmarkok formájában a konkurens böngészőkkel? (Az a benchmark amúgy ugye szintén nem ér semmit.) Amúgy még egyikünk sem használta a böngészőt, majd akkor derül ki, mennyivel jobb, amikor már használhatjuk.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák