Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz hallador #20 üzenetére

    Azt azért szokták mondani, mert sokszor nagyon undorító módon van a nép az inteles laptop felé terelve, meg mert van erre történelmi precedens.
    Én úgy látom ezt, hogy a 4000-es széria megmutatta, hogy tényleg érdemes számolni az amd-vel. Előtte voltak gondok, volt, amiben nagyon alulmaradt az amd, de a 4000-es széria már nagyon jó volt. Persze ezt nem lehetett előre tudni, nem lehet a gyártókat hibáztatni, hogy nem látták előre, mekkora igény lesz azokra a gépekre.
    Most ez nem igaz, most lehet látni, lehet előre tudni, úgyhogy úgy gondolom, hogy ez idén kiderül. Ha idén se lesz dömping 5000-es szériás amd laposokból, minden kategóriában (tsmc-amd kapacitás erejéig persze), akkor én is sanda szemmel fogok nézni a piacra, előre viszont nem fogok ítélkezni.
    Nagyon remélem, hogy idén végre lesz egy olyan (számomra) igazán fasza amd-s noti, és akkor lecsapok rá, és pár évre félrerakom a kérdést. :D

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák