Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz madgie #13 üzenetére

    az a baj hogy alapvetően nem fogják fel sokan, hogy nem erre az árérzékeny piacra szánják. Amcsilandben, ahol kissé magasabb az életszínvonal, a fizetések, ott van rá kereslet, főleg hogy ott jó áron is adják. amire ideér már kuriózum, meg hype, meg sok okoskodó kereskedő miatt máris csillagászati az ára. ez nem az apple hibája...

    ahogy kint egy középosztálybeli, két aktívan dolgozó taggal rendelkező család jobb esetben megengedhet magának egy c6-os corvettet. itt álmodozni se lehet róla...

    LGLuke: "Ezek a gépek leginkább komoly irodákba valók, ahol az ügyfelek nézhetnek, hogy micsoda komoly munka folyik, milyen minőségi termékekkel szolgálják ki őket."

    vannak itthon komoly fotós, zenés, filmes ismerőseim, akik soha nem nyúlnának pl pc-hez. nem azért fanatikusok, és a megrendelő sem tudja hogy min dolgoznak. nekik kényelmesebb, gyorsabb, megbízhatóbb, stb. sok olyan helyen is van mac, ahol nem a villantás a cél a betérő vevő fele.

    [ Szerkesztve ]

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Gecko #395 üzenetére

    "Vedd figyelembe hogy a gép van érted és nem te érte. nekem nincs idom bibelődni a geppel, és énekelni a windowsnak hogy meg veletlenul se kezdjen restart loop-ba frissites utan, hogy cseXXXXXgessem a biost hobbibol, vagy hogy draga villanyszamlat fizessek pluszba."

    A user error mindenhol user error. Fura, de nekem vagy 10 éve indokolatlan wines problémám nem volt. Vagy noob voltam, vagy hw hiba. Mivel egyik se os sara... Biost se kellett túrni, bár említed is hogy hobbi volt inkább ;]

    Értem én hogy fényezni kell, és a hátrányoknál hallgatni, hogy az új iMac az bizony egy egybeöntött, takaríthatatlan, elemi szinten se bővíthető -se memória se ssd- workstation aio, aminek a puszta célcsoportja is kérdéses nálam. Egy milla fölött meg ne 1000 huffos fóliázzunk már... Biztos egy igen fasza kis vas lesz, de az, hogy valótlanul próbálod a kontrasztot növelni a winen elkövetett failekkel, azzal max hiteltelen leszel. Most ha megbízható akkor miért van szerviztapasztalatod? Nalátod. Ismerősök között is nem egy apple termék van, tudod mennyiért akarták javítani az elbszódott memóriát garidőn kívül? Közel az újkori ár fele fölött. Jah persze, mert rá van forrasztva. De logouton fórumtárs 5 macbook pro-t küldött vissza almáéknak usába, és hónapokat szívott szemmel igen távolról is kivehető összegért.

    Hiba mindenhol van. Nem a windowsra tudtál frissítés után root userrel jelszó nélkül bejelentkezni asszem ugye. Eltűnt már rég a stabilitás és társai eltérés jellemzően a két os közül. Hogy vannak osx-re exkluzív vagy jobban optimalizált programok az tény, de így ennyi a történet. :R

Új hozzászólás Aktív témák