Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheReMiXeR

    senior tag

    válasz glutamin #206 üzenetére

    "Nem mindenkinek szempont, hogy a monitorba legyen építve a gépe mondjuk egy az asztal alatt elhelyezett dobozhoz képest. "

    Direkt azért választottam az MSI-t mert az is ilyen. Egyébként aki nem gamer életet él annak nincs szüksége gépházra (stb... stb...) és sok ilyen ember van, vagyis inkább ebből van több. ...és nekik ez már szempont.

    Ha azt nézem, hogy én mire használom a kompjútert akkor érezhetően háromszor/négyszer több hely kell egy PC-nek mint egy iMac-nek ugyanarra a feladatra. Ez nekem szempont.
    A stabilitásról meg nem is beszélek, mert ezt már előttem is sokan megtették.

    Az ingyenes vírusírtókról meg mindenkinek van saját tapasztalata. Nem véletlenül van fizetős AVG is.

    Na de én nem szeretnék ezen lovagolni. Jó a Mac, aki nem próbálta tartósan használni az el sem tudja képzelni miről is beszél egy mac user.

    Ez olyan mint amikor valaki arról beszélt nekem, hogy milyen jó is a webasto a kocsiba.
    Anno nem tudtam, de most már nem is tudnám elképzelni magam, hogy milyen is az amikor télen beülök a hideg autóba... és ez csak egy hasonlat a sok közül.

Új hozzászólás Aktív témák