Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Reggie0

    félisten

    válasz tordaitibi #611 üzenetére

    "ezért a környezeti terheket mindenképpen át kell csoportosítani. Ugandába, Bolíviába, 1000 kilométerre lévő atom, szén erőművekbe, litiumbányákba, kőolajkitermelő telepekre, tökmindegy hova csak el innen."

    Azert azt nem art hozzatenni, hogy ha valaki olyan hulye, hogy onkent egy kis penzert fogadja az extra kornyezeti terhelest, akkor annak nem az europai/amerikai az oka, hanem az, hogy olcson adjak magukat. Nemet is mondhatnanak ra. Ahogy minden nobol sem lesz prosti, meg akkor sem ha felkopik az alla.

    [ Szerkesztve ]

  • ricsi99

    addikt

    válasz tordaitibi #611 üzenetére

    Imádom amikor vannak ilyen önjelölt közgazdászok .
    Miért nem akkor ott dolgozol ,ha zsebedben a bölcsek köve?

    Számolgass ecsém ,mert a számok azt igazolják ,hogy az a tuti.

    "Zöld"-ségeket meg te irsz ,mert fogalmad sincs róla.
    Precíz profi is vagy mert tudod ,hogy lehetetlen is lenne megoldani másképp a kérdést.
    Minden szar ,csak a reaktor tuti... te már csak tudod ,a sok ökör meg csak csak próbálkozik..

    Azt is tudod ,hogy Mo-mennyi volt a napi csúcs... bravó . Kell is az energia mert Mo egy feltörekvő ország ahol nap mint nap új gyárak nyílnak energiaéhséggel... ha tévedek javíts ki.

    Szépen levezetted ,hogy a civilizáció vívmányai azok tuti valahol szennyezik a környezeted.
    Az igaz ,mert te is helyesled... ha valahol előállitanak valamit "akkó belefér" ,toljuk el valahova és kész.
    Mint ahogy a "sz@rt" hozzák Mo-ra ... ja ha te vagy a "dolog" rossz végén akkor már nem jó ízű?

    Igazál leugorhatnál Braziliába is ... ott is úgy vannak ,hogy majd elviszi a füstöt a szél...
    Már csak azt kéredezem a Marsra vagy hova?

    Nem baj ,hogy ez szerinted így van ...ezzel semmi probléma nincs.
    Tiszteletben tartom a döntésed.

    Azzal viszont nem vagyok kibékülve ,hogy megosztod a nagyérdeművel ezeket a "téves" nézeteket.

    UI: Sokminden vagyok de "aranyos" nem.

    Kifejezetten zokon veszem amikor más megmondja mit gondolok.
    IlPl fogalmad sincs róla ,hogy városban lakom e? Azt sem tudod ,hogyha beborul az ég és leszakadnak a villanyvezetékek akkor én itthon sötétbe ülök e mint te.

    Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

Új hozzászólás Aktív témák