Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bozso900

    újonc

    válasz F e Z o #1 üzenetére

    A legtöbb kolegát nem értem mi a francnak kell a hőfok régen sem volt értem itt 5-10 éves viszonylatban sem hőfok jelzés sem RGB ez teljes egészében felesleges pénzkidobás a legtöbben meg elhiszik hogy létfontosságú nem véletlenül vannak rendszerdiagnosztikai programok plusz aki ismeri a gépét nem kell neki ilyen. A legegyszerűbb ennek az árában legyártatni egy hűtőblokkot lézerrel vagy plazmával kivágatni egy volframkarbid hűtőblokkot és egy szenzorral előlapra rögziteni egy hőfokkijelzőt. Ha kell róla kép tudok küldeni én megálltam futkosással együtt 25.000-ben és a hőfok mellett a kijelző még az óránkénti folyadék cirkuláltatást is mutatja köb dc-ben. Ha nem NASA gépet akarsz otthonra a legfeleslegesebb dolog a világon kb mint a 40.000-ft-os gépház egy 150.000.-es konfigba. Skacok megfontoltan. :) Am senkit nem akartam megbántani a hozzászólással. Akinek nem inge tudjátok.....

    Üdv: TheSerb90 :C

    TheSerb90

  • Bozso900

    újonc

    válasz F e Z o #26 üzenetére

    Egy egyszerű dolog mint mondtam erre vannak a diagnosztikai programok melyek valós időben jelzik a hőfokokat nemcsak a processzor hőmérsékletét hanem a GPU-ét a memória és alaplap hőfokát amit kihelyezhetsz a képernyőre. Mi a bánatomért venném le a gépházat a hőfok kijelzés miatt de ha már itt tartunk a program megbízhatóbb mivel a gépház oldalá ak eltávolítása folyamán pár hőfokot csalhat mivel szabadabb lessz a gépház míg a programmal egyszerűbben tudod megnézni. Meg kiváncsi vagy a hőfokra mit csinálsz? Transformers filmet rendezel ha meg annyira kiváncsi vagy rá tényleg annyira izom géped can arra is megvannak a megoldások. De ez NEM!!!!
    Mindenki maga tudja nem veled akarok vitatkozni hanem ha egy számtechben nem jártas egyén is elolvassa ne vigyük már be a hülyeségbe. A hűtések is már olyanok mint az Nvidia kártyák ha szar akkor is megveszi az ember százezerért mert Nvidia.

    [ Szerkesztve ]

    TheSerb90

Új hozzászólás Aktív témák