Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elmör

    senior tag

    válasz kisbalázs #93 üzenetére

    Én voltam a 8800GT-s hozzászóló.
    Azért van lényeges különbség, még akár filmnézéskor is, egy alig valamit nyújtó integrált olcsó meg egy rendes VGA között és ehhez nem kell játékosnak sem lenni, észreveszik az emberek, hogy hát ez lassul meg szaggat meg mittomén és amikor ez a kari már stabilan tartotta az árát akkor nem lehetett kapni. Szóval szerintem 1 számtech bolt ne arról szóljon már, hogy 4-5 éves cuccokat meg ragasztót lehet kapni, mert akkor inkább nevezzük inkább vas-edény boltnak, lassan már ott is lehet ezeket kapni. Én nem az árakat kérdőjeleztem meg, ha van az adott cucc, de itt az a gond, hogy nincs, ami van az meg eladható irodai konfignak, de lassan már annak sem, ugyanakkor néhány emberke meg égre földre dícséri, hogy bizony ez a P4-es micsoda gyors vagy az Athlon X2-ből a belépő szint. Gyors, de mihez? Amikor meg megmondom milyen konfigom van akkor csak pislognak, hogy az meg minek, mert gondolom azt hiszik 1024*768-ban tolom CRT-n.

    Abban meg teljesen egyet értünk, hogy ha azt mondja a haver, hogy minek 400W-os csodát venni 12K-ért, amikor a sokkal überbrutálabb tápja 500W-os és csak 4K volt, akkor csak mosolygunk. :C

    RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Új hozzászólás Aktív témák