Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nightmare13

    senior tag

    válasz majom2 #30 üzenetére

    Szívesen fogadom a kritikát, és elsőre annyit mondanék, hogy nincs benne annyi munka, mint sejted. Egy fél óra alatt írtam, amit gondoltam. Nem egy igazi nagy hőseposzt akartam írni, mint látszik, hanem egy kicsit elgondolkodtató egyszerű mesét. Barát pedig lehet több 2-3-nál is, hidd el, hogy nagyon is. Tudom mi a választóvonal barát és haver között :)
    Valamint nem a fiú dobta a lányt, hogy is dobta volna... Élete szerelme. Fordítva volt, a lány engedte el a srácot.
    A történetben nem az igazi hősiességet kell keresni, talán fogalmazhatok úgy, hogy hősre illő erényeket... Bár az is igaz, hogy a hősök élete általában magányos

    WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

  • nightmare13

    senior tag

    válasz majom2 #38 üzenetére

    Nem, nem... a srácnak beleszólása se volt ebbe az egészbe... A lány hozta meg a döntést, mivel szó szerint fogok idézni: "Te annyira nagyszerű vagy, nem akartam, hogy amiatt szenvedj, hogy havonta 1-2 alkalommal találkozunk. Amilyen jó pasi vagy, könnyen találsz magadnak egy sokkal jobb lányt, mint én!"
    A fiú azóta is azon van, hogy visszaszerezze, de egyre komplikáltabb a feladat.
    A hősi erényekről pedig annyit, hogy sajnos úgy kell látnom, hogy egyre inkább az általad átlagosnak tartott erények emelik ki az úgynevezett hétköznapi hősöket, akik, mint tudjuk, nem igazi hősök, csak tesznek olyan dolgokat, ami a "társadalmi normához" képest eltérő, furcsa, esetleg meghökkentő, de mind-mind pozitív értelemben.

    WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

Új hozzászólás Aktív témák