Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MZperX75

    addikt

    válasz aram01 #15 üzenetére

    Mozgásérzékelő távrecsegőre gondolsz?

    Biztos!

    Nem állok ellen semmi újdonságnak,csak szívesen vennék más fajta (billentyüzet+tapipad kombos megvalósítást is,természetesen a távirányító mellett,nem úgy ,hogy csak ez vagy csak az)
    Valahogy pluszban csatlakoztatható lehetne hozzá!(nekem a bevitelt megkönnyítené)

    Erre értettem,hogy személyfüggő,én nem látom olyan szinten értelmét a hangvezérlésnek+mozgásérzékelésnek egy tévénél,a konzol az más story.

    Ez csak egy példa,sok sok fajta van ,én nagyon gondolkozom egy hasonlón bár nem ugyan ilyenen.

    Mondjuk nálam itthon más a helyzet.
    HTPC-m a polc tetején van 2.2m magasságában,alatta egy Hithachi Projektor van,az íróasztalomon csak egy Benq 24" monitor van rádiós billentyűzettel.

    A egy AverMediaHD hibrid usb2.0 TV tunner -el megspékelve+távirányító.
    Nekem csatornaváltásra nagyon jó egy egyszerű kis távirányító,de többre alkalmatlan,a többit bill+egér kombóval csinálnám,de gondolkozom egy jól használható mini billentyüzeten is,ami egy kis tapi pad van,vagy a billentyűzethez hozzácsatolható egéren,vagy games controller en is.

    Csak arra szerettem volna rávilágítani,hogy adjanak a TV-hez egy hagyományos kismérető alapfunkciókkal ellátott távirányítot,de mellette adjanak lehetőséget akár egy keyboard csatlakoztathatóságán is(ez a távirányító akár lehet mozgásérzékelős is) ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák