Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Gargouille #260 üzenetére

    Mit szeretél egyébként, hogy csak olyan hozzászólások legyenek, amik szerint valóban használhatatlan a Linux? A nyilvánvalóan pofátlan valótlanságra reagál valaki, akkor nektek az jön le, hogy annak az élete függ mások Linuxról alkotott véleményétől?

    Azt nem tudom, mi zajlik egy Wines topikban vagy az azzal foglalkozó írásokban, mert ebben maximálisan osztom Bambano véleményét, eszembe sem jut elolvasni sem Wines blogokat és a topikokba sem járok. Amikor elhagytam a Win7-et, nem kezdtem szarozni a topikjában, jó pár évig kiszolgált, elváltunk szépen, viszlát, találtam jobbat.

    Ha valakinek ennyire nem jó valami, miért erőlteti mégis, ha meg használja és egyébként áradozik is róla, mikor épp nem szidja, akkor mi értelme van egy ilyen blognak?

    Viszont nem csak a Linuxot magát véleményezte a blogíró, hanem az itteni segítőket is, ami látva a könnyen ellenőrizhető valóságot, igencsak gerinctelen dolog.

    Ráadásul - mint itt többen is kifejtették - ennek a Linuxos közösségnek kifejezett óhaja, hogy maradjon az ő kis saját homokozójuk,

    Ha lenne értelme, megkérdezném, miért vannak a Kezdő Linuxos topikok amúgy, miért kapott kb 160 segítő hozzászólást a blogger? :)

    Van Kezdő és Haladó szint, külön topikja is van a haladóknak és abszolút méltányolható okokból ők nem örülnek a kezdő szintű desktop Linuxok elqrvulásának. Inkább mondjuk elwindózosodásnak. Így korrekt. ;] (ezt már tényleg nem kell értenetek egyébként)

    Haladó Linuxosok egyébként engem is kivágnak a topikjukból, többnyire joggal, pedig jellemzően nem vagyok egy Linux hater. Kezdő szinten vagyok, maradjak ott a seggemen. Ez így helyes, még ha akkor rohadtul morgok is.

    [ Szerkesztve ]

    eladó Samsung PM883 1,92TB SSD 50eft

Új hozzászólás Aktív témák