Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt1129

    addikt

    válasz Redfive #33 üzenetére

    Azt azért tegyük hozzá,hogy jelenleg Magyarországon,azért az IGO-nak van a legjobb lefedettsége. Hogy nyugaton jól működik a TomTom navigációs szoftvere az nem kétséges.

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz Redfive #33 üzenetére

    Na.

    1. A Tomtom itthon kuka. Elképesztően rossz térkép, szörnyű magyar hangos navigáció. Eltévedsz vele, ez nem fikció, hanem tény. Példát is írtam, el lehet menni kipróbálni.

    2. Leszarom EU nyugati felét, én itt élek. Ezt pedig itthon kenhetem a hajamra, amikor a Szentendrei sziget szerinte félsziget, a Lupa pedig nem is létezik, hát ez mi??? És a TeleAtlas meg kiad egy olyan térképet, amit még a Google Maps is oda-vissza pofánver? Égés. Ja, a jelenlegi legfrissebb térkép szerint is, csak szólok.

    3. A menü logikája - főleg tervezésnél - tragikus. Mire megtalálod, hogy hol és mit akarsz, addigra odaérsz. Az, hogy a köztes célpontot különböző opciókon keresztülvergődve tudod csak felvenni, az egy vicc. Ennek úgy kellene működnie, hogy nyomok egy keresést, és az arcomba tolja, hogy új cél, vagy köztes. Ennyi. Csak egy hangyányi logika kellett volna hozzá tervezői oldalról. Ha meg rábökök a térképre, és felugrik egy ablak, akkor abban is legyenek benne ugyanezek. A köztes célpontra vonatkozó észrevételed egyébként jogos, mert tudja a gép, úgyhogy ezt javítottam is.

    4. Az iGO-t nehéz itthon megütni. Egyrészt a térkép miatt, másrészt a szoftver átgondoltsága miatt. Anyámnak pont tegnap nyomtam a kezébe egy Navont (amigoval), és anyám számára még a videó is a misztikusan működtethető háztartási gépek halmazába tartozik, ennek ellenére mindenféle előképzettség nélkül letalált Gárdonyba, majd vissza. EZ a különbség két rendszer között.

    5. Ha tényleg elolvasod az összes PNA cikket, akkor rájössz, hogy:
    a. a Garmint is szeretjük
    b. a Sygic is elismerést kapott (a fos térkép ellenére is)
    c. az ennél újabb Tomtom esetén pedig a cikk megírása előtt személyesen és hosszasan egyeztettünk a hazai Tomtom képviselettel, hogy ne írjunk marhaságot.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák