Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • puffgabir

    csendes tag

    válasz Depression #16 üzenetére

    szerintem is félrefordítás vagy ilyesmi , azt szokta mondani : fordulj balra , persze ha ránézel a térképre látod hogy még nem , vagy nincs is ahova fordulhatnál :D , -----és ezt asszem csak a "speciál" női csinálja , amit elvileg azért csináltak mert mindenkinek elege lett az " után 300 méterrel.." kezdetű utasításokból , és én úgy tudom hogy az igo-ból vettek át valamit , de ez nem biztos , mindenesetre nem sikerült , csak azon csodálkozom hogy a tom-tom home-mal lehet letölteni egy ilyet , mert így nagyjából "hivatalos" a dolog ....
    én egyébként viszonylag könnyen megszoktam az után ... méterrel dumát , + legtöbbször a hangot ki is kapcsoltam , inkább ránéztem néha .... nekem az jött be a naviknál amit láttam , mert úgyse úgy tervez ahogy nekem jó , akarom mondani akkor használtam főleg amikor futár voltam és ha ránéztem a térképre már tudtam hogy merre kell menni , de a házszám miatt , egyirányú utcák , sötétben vezetéskor a keresztutcák nevei stb... ilyesmiben nekem nagyon bevált , hozzáteszem külföldön, és budapesten , vidéken nem igen próbáltam de az előbbi kettőre sztem nagyon jó ... a garmin pl sokkal kevesebb információt rakott ki nekem utcanevek stb akkor is ha a legrészletesebbre raktam a térképet , mert van ott vmi ilyesmi állítási lehetőség + a grafika is sokkal szarabb volt (nekem)

Új hozzászólás Aktív témák