Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Victoryus #15 üzenetére

    Mondjuk igen... Elég gagyinak tűnik most megnézve ... :D Pl tisztán látszik, hogy a power ranges-es robotok sima mezei transformers figurák... :D
    De akkoriban jó volt.
    Meg pont tegnap gondolkoztam azon, hogy eközben itthon mik mentek? Mert még '98-ban is volt egy Szomszédok, kezdődött a Barátok Közt, meg volt ez a Xénia láz. :U
    Ezeknél a power kapitány is szintekkel jobb volt. Sőt, még a mesék is ezerszer jobbak voltak már a 80-as évek végén, mint amit itthon adtak / készítettek a 90-es évek végén... :D

    A tengeralattjárós nekem nem rémlik most. Több infó kellene. :) De ha valaki tud még ilyen régi Sky-os meséket én kíváncsi lennék rá. Hátha mégtöbb emlék jön elő.
    Amúgy a M.A.S.K. volt még amiért nagyon odavoltam.
    szerk.: a He-Man-re is emlékszem :D

    Meg volt még valami mese, amiben ilyen totemoszlop szerű állatok voltak a segítőik a valakiknek... :U A múltkor láttam valamelyik összeállításban de nem emlékszem a címére.

    [ Szerkesztve ]

  • Tom5

    addikt

    válasz Victoryus #15 üzenetére

    Cowboy-os a Bravestar volt.
    Megvolt az ürge is meg a lova is figurába. Imádtam velük nyomulni. Ha a muki hátán megnyomtad a gombot, akkor a keze előrelendült ezzel mutatva, hogy milyen gyors.

    Halványan dereng még pár mese, majd otthon rájuk keresek.

    Nálam az abszolút kedvenc a Transformers, MASK és Wheeled Warriors volt.
    Na jó meg a dzsiájdzsó. :DDD volt vagy 30 figurám belőlük.

    DeFranco - német adókon nem szerettem a meséket a nyelv miatt. Amúgy én is sokat tanultam belőlük majd később a Cartoon networkön.

    mod - Forró rágogumi jah, meg a tiroli erotikus filmek... :DDD szép időszak volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák