Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Psanyi42

    tag

    válasz evooo #7298 üzenetére

    (#7298) evooo
    Nem fogom most visszakeresni az összes hsz-edet, de írtad azt, hogy a fényerő nem jó, amit pl előtted írta Victoryus pár hsz-el. Valamint egyik hsz-edet sem úgy fogalmaztad meg hogy: Nekem nem működik ez meg az, hanem: Nem igaz hogy tudnak ilyen telefont kiadni, hogy semmi sem működik benne. Mindenki panaszkodik a hívásra, meg erre arra.

    (#7309) evooo
    Megint ez a hozzáállás az előbb, hogy ha többen mondják, hogy nekik megfelel, akkor nekik nincs igazuk. Szerintem azóta már vagy 20-an biztos írták, hogy nekik semmi gond.

    (#7301) 2007ath
    Ugye tudod, hogy ebben a topikban a 90-95%-a a hangos hozzászólásoknak a hangfelvétel becsmérlésével telik és nem pedig a hívás közbeni hanggal. Ez a statisztikám, ezen nincs mit tovább boncolgatni, nagy ritkán feltűnik 1 ember hogy nem hallja őt más, ennyi. "Siránkozás a zajszűrésre", igen hangfelvétel során, amikor nem kéne zajszűrésnek lennie, csakis telefonálás során.
    Azt, hogy most a hívás első pár másodpercében nem jó a hang hát istenem, ez nem hiszem akkora gond lenne, ha ezt a beszédhanghoz szeretnéd sorolni

    Pontosítsunk! Sohasem használtam még hangrögzítést hívás során, nem tudom miből szűrted le, hogy én azzal hasonlítom össze.
    Ezért mondom, hogy egyedi a problémád és vidd szervizbe.

    (#7307) lócitrom
    Nem tudom feltűnt-e, de azon megy a vita köztünk, hogy neki jó a beszédhangrögzítés, csak a telefonálás nem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák