Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pete_21

    addikt

    válasz Targonca5674 #14491 üzenetére

    Szia!
    Nekem a kezdetektől fogva ezt csinálja. :( Teljesen random, van, hogy böngészés közben, van, hogy üresjáratban, amikor a zsebemben pihen... Volt, hogy telefonálás közben, tegnap pl. miközben egy jó hosszú üzenetet írtam, akkor indult újra........
    Van, hogy hetente 1-2x újradindul, de olyan is van, hogy másfél hónapig nem csinálja. Szóval tényleg semmi rendszert nem látok benne.
    Gyári global stable romom van, legújabb verzió. De a korábbi verziókkal is mind csinálta. BL zárva, soha semmit nem buheráltam vele.
    Ha jól rémlik, xiaomi.eu romokkal is jelentkezett másnál az újradindulás, de valaki erősítsen meg!
    Illetve ha valakinek van megoldása, ne tartsa magában! Rákerestem az interneten, elég sokakat érint globálisan ez a probléma. :(

    (#14486) ekrisztian: Ezt nézd meg, főleg ezt a részét: Viber/Messenger üzenet nem jelenik meg, csak miután feloldottam a képernyőzárat, mi lehet az oka?
    Így adjátok hozzá az ébresztő appot a kivételek közé. Nem tudom, hogy segít-e, mert elvileg az ébresztőt nem kéne, hogy kilőjje.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák