Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • net84

    őstag

    elolvastam és: :DDD
    Páromnál valahogyan így alakult hajilag az elmúlt időszak:
    hajnövesztés - hajnövesztés - esküvő - nászút - fodrász :)
    Válasza: reggelente nincs türelme és energiája befésülni, belőni, beszárítani, és úgy áll, hogy sehogy. :DDD

    én meg :F
    meg mertem említeni, hogy néha idegrohamot kapok a hosszú hajamtól és kicsit igazítani kellene rajt, hát nem kaptam majdnem egy nagy maflást. Pedig csak annyira akartam levágatni, hogy egy 10 centis copfot (ezt hogy írják helyesen) meghagyunk, de ezt még a fodrász sem vállalta be - fene megy még1szer az asszony fodrászához, mert bármit mondok neki, mindig rákérdez a Páromnál, hogy mehet-e :))

    Nem tudom, hogy kinek mi a rövid, de Páromnál jelen pillanatban az a rövid, hogy elöl fufru, a nagy része valami furin hátrafele rövidülve vágva, de a rövidebb vége is majdnem a válláig ér, meg ollan cikcakkos vagy valami hasonló - van valami hüle neve, de nem jut eszembe...
    Anno mikor megismerkedtünk, akkor tényleg rövid haja volt - hátul tüskésre tudta fésülni.

    Nekem is volt rövid hajam, a nagyon röviddel nincs semmi gond, de én pl úgy néztem ki reggelente a 2-4 cm-es hajammal, mint aki a konnektorban nyulkált. Na ezt idő volt tűrhető frizkóvá alakítani.

    Read only...

Új hozzászólás Aktív témák