Hirdetés

  • Indika teszt

    gp Teológiai utazás egy kételkedő apáca és egy istenhívő szökött fegyenc kíséretében.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • 33 280 mAh csak elég lesz

    ma Az Ulefone Armor Pad 3 Pro magashegyi kempingezésre is jó, óriás hangfala bulit teremt a semmi közepén.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Van igazság abban amit mondasz. Anyám is ilyen gaztettet követett el anno, két unokatestvérem közül az egyik úgyszintén, a másik még nem szült, szóval (még) hossző a haja)
    Szerintem van valami pszichológiai háttere is, hogy mostmár felnőtesebbnek szeretne látszani, mert csak a kislányoknak lehet hosszú hajuk, és a rövidebb az "divat" olyankor...

    tanács: 3mm-es hajjal (?) nincs ilyen probléma. Nem fekszi el az ember, nem tud összegubancolódni, és fél perc alatt meg lehet szárítani. :)
    Igaz, már első fagynál sapka kell, dehát ez van.

    Btw, nekem sokkal jobban tetszenek a hosszú hajú nők. Én szeretek turkálni benne. Meghát amúgy is. Esztétikusabb egy nő, ha szép hosszú haja van. (hosszú nem egyenlő 5 centi, hanem inkább olyan hátközép, popsiig érő :) az már szép ^^ )

    [ Szerkesztve ]

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Új hozzászólás Aktív témák