Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz DummyBoy #42 üzenetére

    Régi játékosok vagy ujak, mindegy: a lényeg, h uj eszköz vásárlásából bejön pénz, rengeteg az addikt, sokaknak nem pénz a 400$, stb. Szerintem kicsi a lemorzsolódás, az a réteg aki csak emiatt nem vesz one+kormányt. Jól látja MS is, h a másik oldalon (ps4-gt) sehol semmi.

    Az MS amióta belépett akonzolbizniszbe, szopatja a juzereit - nem kell emögött okot keresni, mert annyira egyértelmű: pénz. Ebben a genben a sony se jobb, de ezt megelőzően ők normálsan álltak a témához. Vszeg tetszik nekik, h az MS sokat keres vele ;)

    Chronus egy sima kontri emulációt csinál, az pedig csak vibra tud lenni, hiszen ffb nincs a gamepadban.
    Játszottam rezgős kormánnyal, szerintem nem jó, ahogyan a sima gumisok sem azok - az FFB-hez képest. És macera is :) Te is jól tudod, h még előpakolni-elpakolni is mekkora macera.... :D (igen, nekem is kéne megoldás erre :( most a két kormány pláne extrém idegesítő...)

    (#40) neilszab : és mi jött be a TX-en? hogy 115 ezerért kapsz egy alapot, amihez vehetsz perecet 35-40 ezerért, pedált 30-60 ezerért, pedálátalakítót 20 ezerért ill. talán majd valamiféle váltót is 40-50 ezerért? És akkor még mindig egy eléggé közepes alapod van ... hatalmas üzletnek tűnik, máris szimpi a TH :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák