Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz neilszab #32 üzenetére

    Bizonyára azért volt olyan sok repedt csapágyházas G25...

    Sub-Dungeoneer lvl -57

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz neilszab #32 üzenetére

    Logitech G940 tulaj voltam :) És az pedig fényévekkel jobb volt mint az összes többi olcsóbb joyuk :)

    Mellette volt nálam Logitech G25-ös egy jó darabig (De annyi ideig nem sajnos, hogy hosszútávú tapasztalatokat tudjak mondani :( )

    HW oldalon tényleg szuper cucc volt mindkettő. (Bár a G940-nél van pár apróbb - tervezési szempontból viszont kolosszális - baki, de ezek orvosolhatóak, csak bosszantóak ...)

    Ráadásul egy ideig csak és kizárólag Logitech egereim és billentyűzeteim voltak :)

    Viszont!

    Ahogy néztem, a Logitech honlapján ugyanaz a katasztofálisan hulladék SW tölthető le a G27-hez is mint a G940-hez. (Persze lehet hogy kormány oldalon nincs vele annyi kínlódás, mint amit joy oldalon tapasztaltam ...)

    Azt a SW-t talán kicsit több mint 3 ÉVE igérte meg a Logitech, hogy frissíti, és majd jön a NAGY DURRANÁS ... És még mindig várjuk ... (Pontosabban én már nem :) )

    Nos, egy 100k-s HW-nél, ami mellékesen nem is gagyi kategória, azért lehet elvárnám, hogy a működéséhez szükséges SW valamilyen szinten naprakész legyen és ne 5 nap múlva ünnepelje a 4-ik ÉVfordulóját.

    És akkor azokat a tréfás apróságokat nem is említem, hogy a Logitech egereimnél talán még a mai napig nem lehet a billentyűkombinációknál Windows gombot hozzárendelni ... Holott amiket szerettem volna, azokhoz mindhez kellene ...

    Aztán headset és rádiós egér vonalon az USB-s vevők és csatlakozók rendszeres elhalálozása ... (unifying mondjuk jó ötlet volt :) )

    Bár a Logiter customer care példásan jó volt nagyon sokáig, azért egy idő után felmegy a pumpa az emberben ... és eljön az az időszak, amikor kimondja, hogy oké, ilyet többet NEM. És így született az aláírásomban lévő lista. Nem azért mert 1-szer gondom volt valamivel ... Az előfordul. Hanem mert sokszor.

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák