Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agro

    senior tag

    válasz Cyberbeni #536 üzenetére

    Soj az meg a jovo zeneje de ha azt veszek akko mar tuti spike trap vagy bola shot bonusszal. Ez a build egy tipikus kiteolos build en is hasznaltam amikor meg alacsonyabb vedelmem volt. Az en gearemnel mar felesleges kiteolos buildre epiteni es idot is pocsekolnek a folyamatos kiteal. A bola shot 200-300k (20 yardon belul) es 300-400k (main target) kozott critel. A ball lightning 180-250k kozott. 57,5%os chcnal azert ez eleg meggyozo nagyobb tomegeknel. Eliteknel hasznalom a spike trapet a 3 robbanasos verziot, 500-800k critek MP6on pikkpakk leolvasztjak az eliteket. Mar jo ideje nem kiteolok sot inkabb berusholok egy nagyobb kupc kozepebe, caltroopsot lerakom es 2-3 max 4 bola leszed akarmekkora tomeget. Eliteknel se kiteolok csak akkor helyezkedek ha wallos, mert akkor kenytelen vagyok vagy ha fagyasztos. 3 desecrator poolban meg elaldogalok amig az SP rajtam van es folyamatosan dmgelek. Lezerbol 2 ha keresztez azt meg elviselem.

    Altalaban egy wizzel szoktunk farmolni MP7-en. Lassitos buborekot kirakja 20% sebzes novelessel es folyamatosan fagyasztja az ellenfeleket, en meg a precetionist helyett numbing trapset hasznalok alig sebzodunk es melette iszonyat critek repkednek a monitoromon :D. kb 100 perc alatt lefutunk igy egy A3at.

Új hozzászólás Aktív témák