Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz granini #2410 üzenetére

    Hm.. "Csak" T4? Annyit bír az én közlegényem is. T3 fastrunokat tolok vele. Nagyon dara, sose hal kb. T4 "picit" nagyobbat sebezhet, de ott se lenne komoly gond. Max annyi, hogy átpattintom a sebesség passzívot távolrólhátbalövő bónuszra. A pride+cinder nagyon jól megoldja az erőforrás gondot. Ritkán találnak el ha nem kapkodom el. Úgy meg 40%-kal olcsóbb minden (vault, preparation, cluster is). A WH biztos jó, de a duplasebzős deréktáji felforgatóelem szerintem jobb a destruktív élmények fokozásához. :DDD

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • Thrawn

    félisten

    válasz granini #2410 üzenetére

    Van 4-5 Unitym, de mi helyett tegyem be? Kell a RRoG és a SoJ is, szóval... :N
    Igaz marad még nyolc ujjam, de sajna a Blizz szerint csak kettő van :D

    Ki fogok próbálni a Reaper's helyett egy hasonló képességű Aughild bracert, így visszakapom a bónusz dmg-t elitre és a sebzéscsökkentést is. Eddig csak azért nem próbáltam, mert rettentően rászoktam arra, hogy nagy tömegbe és elitekre kitolom a teljes tárat és rávaultozok a HG-ra hogy legyen újra muníció. T3-on egy tár elég arra, hogy az elitpakk elfeküdjön még 4-es partyban is ha nem extra health-esek.

    A Marauder egyelőre felejtős, hihetetlen pocsék rollokat kaptam arra a 2-3 darabra amit eddig találtam, egyedül talán a gatya használható belőle némi enchant után :O

    @mikro: csinálhatnál DH-s videót hogyan tolod, egyébként is rég frissült a YT csatornád :K Megnéznék egy riftet vagy egy ötös bountyt.
    A Preparationt is lehet kipróbálom, mert jóval többször fogyok ki Hatredből, mint Discipline-ből. HG-mentes területen jól jönne.

    Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Új hozzászólás Aktív témák