Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz oriic #3 üzenetére

    Alien? Hát dunno, majd meglátjuk.
    Obsidian bejelentés? Semmit nem tudni, engem nem nagyon mozgat meg látatlanban.
    Harry Potter Open World Game? Nem vagyok HP rajongó, de talán a páromat érdekelni fogja.
    Mortal Kombat XI? Én már kicsit elfáradtnak érzem az MK-t, nem tudott eddig igazán megújulni, de legalább elszakadni sem a gyökereitől.
    MCU: Avengers játék? Első körben nem nagyon érdekel, de ki tudja...
    THQ Nordic játék(ok)? Fekete ló. Ebből bármi lehet.
    Death Stranding? Az eddigiek alapján annyira nem vágom a játékot, hogy sikerült teljesen elhidegülnöm tőle.
    Metroid Prime 4? Eddig sem voltam MP rajongó (max. Samus rajongó ;] )
    Dragon Age folytatás? Na ez especiel még érdekelhet is, noha holmi Skyrim és The Witcher 3 után fel kell kötniük a gatyájukat, mert valami könnyed csuklómozdulatos próbálkozás kevés lesz már...

    Szóval sac per kábé az Alien és a Dragon Age bejelentés az, ami engem legalábbis érdekelhet, de mindkettőnél inkább félek, hogy ne szúrják el...

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • laceszgamer

    addikt

    válasz oriic #3 üzenetére

    Nem nagyon szólnak ezek már akkorát mint régen, mármint ezek a rendezvények. Ugyanaz mint a filmeknél az Oscar, csak amolyan évenkénti kötelezően megrendezett dolog.

    Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Új hozzászólás Aktív témák