Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s4hu|SyD^

    addikt

    válasz duvi #1376 üzenetére

    2016-os fórumleírásban találtam, hogy csak karakterkreálásnál lehet választani bármilyen alliance-t, szóval ott szabadon variálhatod az alliance-t meg a race-t a pakkal. Meglévő karakterre nem érvényes ez.

    Ez egy 2 hetes kérdés ESO oldalon:

    I just purchased the Adventurer’s Pack in the Crown Store. Can I use it to change the race or alliance of my existing character?

    Updated 09/27/2017 10:47 AM

    No. The 'Any race, any alliance' perk that comes with the Adventurer's Pack can only be applied to new characters. Players cannot change the race or alliance of their existing characters with this item.

    While not part of the "Adventurer's Pack," you can change your race of your character, after creation, using Race Change Tokens. You can find information about Race Change Tokens in The Elder Scrolls Online.

    Szóval vagy új karaktert csinálsz vagy megveszed a Race Change Token-t. (nem nem fognak elveszni a skillek, amiket eddig felhúztál, értelemszerűen csak ami ahhoz a fajhoz tartozik)

    Ja viszont a Race Change az csak Alliance-on belül működik szóval ha jól tudom akkor előtte meg kell venni az Adventurer's Pack-ot tehát nem olcsó mulatság ez.

    [ Szerkesztve ]

    "Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

Új hozzászólás Aktív témák