Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tothmaxy182

    őstag

    Nah, lassan eljutunk oda, hogy egy ilyen (vagy ennek az utódja) Intel proci ketyegjen a telefonomban, amit bele tudok dokkolni egy 10 colos kijelzőbe (pl mint az Asus Padfone), így kapok egy tabletet, de akár ki is köthetem monitorra, így kapok egy desktop gépet. Mindezt Win10-el. Szép, új jövő! Egy maroknyi eszközben minden...
    Persze még van hova fejlődni, pl az árral... :)

    Minden szavam magánvélemény!

  • tothmaxy182

    őstag

    válasz DopeBob #38 üzenetére

    Előre bocs, ha hülyeséget mondok, mert nem néztem utána a dolognak, de ezt egyszerűen nem akarom elhinni...
    Már eleve szerintem hatalmas hülyeség összehasonlítani egy ARM-es proci teljesítményét egy X64-essel, pláne egy olyan tesztprogram adatait alapul véve, ami egyszerre képes futni mindkét platformon, két különböző OP-rendszeren, aztán a végén kiböfög egy értéket.
    Csak egy picit belegondolva, nehogy már egy mobiltelefon procija erősebb legyen, mint egy i3-as (vagy egyes esetekben egy i5-és) intel proci. Persze, csodák léteznek, de ezt nehezen veszi be a gyomrom.

    Ezt úgy lehetne a legjobban letesztelni, ha azonos OP-rendszer futna mindkét összehasonlítandó gépen, és ugyanazt a folyamatot mérnénk mindkettőn (tudom is én, mondjuk egy tömörítést, vagy videó konvertálást, stb).De nehezen hiszem, hogy egy ilyen méréskor pl egy A8X-es mobileszköz legyőzne egy i3as notit...

    A tévedés jogát fenntartom, mint mondtam: nem értek hozzá... Ha valaki járatosabb a témában, akkor világosítson fel!

    [ Szerkesztve ]

    Minden szavam magánvélemény!

Új hozzászólás Aktív témák