Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csaba_20_

    őstag

    válasz MLaca #56 üzenetére

    Először eleve zörgő ventivel érkező Enermax tápról beszélünk, majd kiderül róla, hogy új, de cserélt ventivel rendelkezőről van szó. Nem is tudom ki próbál itt kit hülyének nézni, de amúgy se szeretem az idővel módosuló/bővülő alapinformációkkal színesített történeteket, úgyhogy ebbe ne is menjünk bele a továbbiakban. Az, hogy a Liberty csatlakozó kiosztása neked k*ra nem jön be, tök lényegtelen számunkra: Nem befolyásolja se a kondenzátorok, se a csatlakozók, se a táp élettartamát, tehát teljesen felesleges részinformáció. Abban is biztos vagyok, hogy találunk olyan embereket, akik fordítva gondokodnak és nekik a Tagan csatlakozó kiosztása nem felel meg, szemben a Liberty-jével. Így méginkább irreleváns a témánk szempontjából, hogy benned milyen érzéseket keltett a Liberty és milyet a Tagan csatlakozókiosztása. Az ilyen lecsatolható kábelekkel szerelt tápegységek mindegyike újabb kontakthiba lehetőségét hordozza magában. Függetlenül attól, hogy Kis Pistának Bivajb*sznádon hányingere támad, ha meglátja a Tagan csatlakozókiosztását vagy se. ;)

Új hozzászólás Aktív témák