Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pxs

    aktív tag

    Picit visszatérve az unalomig kitárgyalt kamera kérdésre W910i-nél...
    Attól, hogy fix fókuszos, még nem kéne trágya képeket csinálnia. N80 Nokiával fotóztam le mindent anno egyszer egy téli kirándulás alkalmából az Alpokban és itthon nem hitte el senki, hogy a fotók telóval készültek. Kifogástalan minőség volt kinagyítva is, pedig szintén fix fókusz, igaz, 3.0 Mpix 2.0 helyett. De a W910i-nél nagyon látszik, hogy szoftveresen is elmossa a képet, agyon próbálja tömöríteni és ez nem jön össze neki, legalábbis a minőség rovására megy. Valószínűleg az optika maga is gyengébb, mint pl. egy W810i-ben, nem csak az AF hiányzik.
    Pár órája majdnem beleugrottam egy fekete W910i megvásárlásába (65e és zsír új, de : garipapír nélkül, mert az első tulaja azt nem adott hozzá + a GSM bolt adna rá 1 hó garit, de az elég karcsú). Nézegettem, próbálgattam, de valahogy nem tudott olyan érvet felmutatni, ami miatt mindenképp mellette kellene döntenem. Ami nagyon tetszik, a SensMe elvi működése, gyakorlatban sajnos még nem láttam, mert nem volt semmilyen zene az általam próbált darabon. De jól hangzik, hogy pillanatok alatt a hangulatomhoz megfelelő zenéket -és csak azokat- hallgathatok a telón, bár, jobban belegondolva ezt röhögve meg lehet oldani SensMe-mentes Walkman telókon is, csak létre kell hozni hozzá pár különböző playlistet.
    A giroszkópnak sok hasznát nem látom, esetleg az a funkció poén lehet, hogy rázogatásra menet közben shuffle módba vált a cucc. De menüben ez is pár gombnyomás, enélkül még elvan az ember. Ajánlottak nekem K800i-t + HPM-70 + 1 GB M2 kártya kombót, ami valamivel olcsóbban jönne ki, mint egy W910i. Eredetileg W960i-t kerestem, ami sok bolt listáján kint van, de ha valóban kellene, akkor majd rendelésre. Pedig nem hiszem, hogy ne lenne rá igény, full extrás Walkman teló + végre egy jó kamera mellé. Borsos áron, de a képességeihez képest...lehet, hogy N95 8GB lesz a vége, ahogy elnézem, azt nagyon eltalálták (3.5-ös jack élből, mindenféle átalakító nélkül, brutális tárhely, tesztek alapján szép hangminőség, hülyére bővíthető oprendszer, valóban használható multimédia-gombsor + ütős kamera). De akinek W910i van, tudna mondani valami igazán komoly érvet mellette ? :F

    'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

Új hozzászólás Aktív témák