Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Komplikato

    veterán

    Eddigi tapasztalatok május óta:
    2db W300i-t vettünk az asszonnyal.
    Most a következő problémák vannak:
    1.) Ugye gyárilag szorul a hátlap, nem lehet levenni csak nehezen, mert idiótán lett kitalálva, és a hátlap "karmocskái" bele vannak gyógyulva a gyári aksi hátlapjára ragasztott matricába. Ellenben ha sikerül leszedni, akkor elöbb utóbb lötyögni kezd az aksi, és állandóan kikapcsol a telefon. (Na most ugye memóriakártyát kivenni csak a hátlap leszedésével lehet.)
    Ezért nekem most ki van tömve papírral alulról, így működik is, de megy a para mikor gyulad ki vagy valami. És nem tudom erre van e garancia, mert végül is a telefon működik ...

    2.) Asszony készülékében kezd megtörni a szalagkábel, pedig szinte csak tényleges telefonáláskor nyitja ki ... A hibajelenség az, hogy a külső hangszoró hol működik, hol nem. Ez azért gáz, mert ébresztésre is szokta használni, ott meg aztán rezeghet. Mivel a hiba hol előjön, hol nem, fogalmam sincs a szervizben miként bizonyítható?

    Egyébként vannak gondjaim a szoftvereivel is. A rádió elég bénán van megoldva. Az egy dolog, hogy ha lementem nem lehet nevet adni (találd ki paraszt mit halgatsz), de az RDS infót se képes belementeni. Hab a tortán, hogy összecsukott állapotva váltogatva a csatornákat azok freki sorrendben változnak, véletlenül sem a lementési sorrendbe ... Jegyezd meg fejben mindkettőt. :W
    A hangerő/váltó gombról persze kopik a metalorange "fényezés", de erre számítottam.

    Kérdés: Nem legális szoftvercserével lehet e javítani a rádiós szoftvert? (Tehát valamelyik másik W szériás teló rádió szoftvere jobb, ami rámehet?)
    Másik kérdés, hogy legális vagy illegális szoftvercserével megoldható e a probléma, hogy nagyobb M2 kártyák esetén belassul a telefon a használhatatlanság szintjéig?

    P.S: Egyébként mitől lehet, hogy az SE telefonokban a kezdetek óta NEM sikerült megoldani, hogy egy idő után ne lötyögjön bennük az aksi? Nekem is volt jó pár ilyen, meg céges telefonoknak is ilyen hibája volt. Vagy a többi gyártónál is ez van? :F

    [ Szerkesztve ]

    "Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

Új hozzászólás Aktív témák