Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • demagóg

    aktív tag

    válasz blattida #37 üzenetére

    ''Ez harminc évvel ezelőtt még elment, de ma, amikor mindent számítógéppel terveznek és szimulálnak a mikroelektronikában, nonszensz.''

    Fejlesztettél már hasonló bonyolultságú cuccot? Ha hibásak a szimulációs alapadatok, akkor az eredmény sem fogja tükrözni a valóságot. Lehet, hogy pont abba a hibába szaladtak bele amit Te reklamálsz (csak szimuláltak).

    ''Akkor inkább vártak volna még két hónapot!''

    És szóltak volna a konkurrenseknek is, hogy addig ők is álljanak le. Aki dolgozott már ilyen helyen, az tudja, hogy ilyenkor mekkora nyomás nehezedik a fejlesztő mérnökökre. Mindenképpen eredményt kell produkálni. Akkor is, ha önhibájukon kerülnek ilyen szituba.

    -De ez hogy lehet? ... Tegnap még működött! ...

  • demagóg

    aktív tag

    válasz blattida #45 üzenetére

    Én sem védem a Plextort. Csak a szerencsétlen mérnököket, akiket fikázunk. Bíztál Plextorban, megvetted. Kiváncsi vagyok, hogy mikor akadtál ki. Azután, hogy megvetted, vagy azután, hogy kiderült a hekkelés? Ha soha nem nyitod ki az íródat, akkor elégedett maradsz? A hekkelés miatt romlott az íród minősége? Ne ért félre, tényleg kihagyhatták volna a 755-öt. Én is jártam már úgy, hogy ha tudom, akkor inkább várok az újabb típusra. De ha a 755-öd hozza az igért paramétereket és stabilitást, akkor emiatt a hekkelés miatt én nem kötnék beléjük. Ha mást (is) elcsesztek, akkor természetesen igen. :)

    -De ez hogy lehet? ... Tegnap még működött! ...

Új hozzászólás Aktív témák