Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeepDish

    őstag

    válasz Loha #49 üzenetére

    DE ilyen minosegu es ilyen precizitasu joy,nincs FFB-s verzioba!!!
    Itt a vege..... :( :F

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz Loha #52 üzenetére

    Nos igen ... FS-hez lehet nem kell a precizitás (Bár ezt kétlem) ... Lockon-hoz meg IL-2-höz nem árt :)

    Nemhiába nem FFB-sek a komolyabb joyok ... minek lennének azok? Először is elvesztenék a legfontosabb tulajdonságukat: a precizitásukat, másodszor minek nekem Vibrátor, ha repülni szeretnék? Tudtommal a harci gépekben nincs erővisszahatás :)

    Jó, lehet hogy ad valami kis fíílinget a játékhoz, de tuti több kellemetlenséget tud okozni mint amennyi hasznot hajt ...
    Szóval az FFB talán jó valamire kormányoknál (Próbáltam, engem idegesített ...) de joyoknál nem sok értelmét látom ... nemhiába a komolyabb joyok (Saitek X-ek, Cougar ...) alapból nem FFB-sek ... (Cougar-hoz asszem van szett ...)

    Helikopterhez pedig: X-52-est lehet csavargatni is, de kikapcsolható, helyette a gázkaron található egyik 8-állású kapcsolót is lehet erre a célre használni ... (Pontosabban: mindet lehetne, de ezt célszerű :) mert ez kézre is esik :) )

    Én lelkesamatőr szinten LockOn-ozok, ezért is van X-52-esem ... Várom a BS-t mint a messiást (Sosemnemjönki :( ) ... ha megjelenik elgondolkodom majd, hogy kirabolok egy bankot és veszek egy TrackIR 4 Pro-t és egy pedálzatot :) Addig elég az X is ... Van még otthon mellette egy Cyborg 3D USB is ... Az is tuti kis Joy, tökéletesen megfelet mindenre, ráadásul most lesz 5 éves és tökéletesen műxik (Bár nem napi 24 órát zúztam :) )

    Lehet hogy szét kellene választani az FS tipusú szimeket és a harci szimulátorokat ... Mert pl: egy FS-hez télleg fíling lehet az FFB ... De kiváncsi vagyok hogy egy online légiharc után hány darabra törnél egy FFB-s joy-t ha mindig a vibrálásba halnál bele :)

    Amúgy köszi a tesztet :)

    Life is shor...

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz Loha #64 üzenetére

    Igazad van, én még nem láttam komolyabb joy-t amiben FFB van ...

    Mivel ne a szarvkormányokról és társaikról volt szó ... ez a Joy egy olcsóbb alternatívája a Cougar-nak ... De az már tényleg komoly cucc :)

    Kicsit átfogalmazom a dolgokat: aki HARCI szimulációhoz vásárol joy-t annak nem kell FFB, mert értelmetlen mindjuk egy Lockon esetén ...

    IL-2 esetén meg lehet válogatni ... vagy FFB vagy komoly joy ... megfizethető kategóriában nincs komoly FFB-s joy, vagy csak én nem láttam ... pedig kerestem ...

    Tudom hogy az FFB nem vibrátor ... DE !!! nem sok összehasonlítási alapom van ezen esetben (Repülőgépszimulátorokról beszélünk ...)

    Szóval szerintem egy komolyabb (HARCI) szimulátorhoz SZVSZ nem való a FFB-s joy ...

    Mindeneféle kötekedés nélkül, legyszives mutassatok nekem olyan FFB-s joyt ami hasonló szolgáltatásokat nyújt mint egy X-52-es ... Ha a FFB olyan számottevő lenne akkor tuti lenne bennük ...

    Úgy tudnám elképzelni hogy FS-hez és Condor-hoz X-52-FFB, Lockonhoz meg Falconhoz pedig sima X-52 ...

    Javítsatok ki ha tévednék, de én is úgy tudom, hogy az újabb vadászgépekben nincs erővisszahatás :)

    Persze mindez SZVSZ ... nem perdig kötekedésképp!!!

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák