Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz Skyer #149 üzenetére

    Amióta házilag lehet szoftvert frissíteni miért olyan nagy probléma ez?

    Az utóbbi időben szinte minden telefon első szériás szoftverével gondok vannak, érdemes egy új model megjelenése után várni 2-3 hónapot, addigra általában javítják a komoly hibákat.

    Én az N70-nel és az N80-nal is így voltam (kivártam), de nem is találkoztam szoftverhibával.

    Feel Good Inc.

  • RudiDave

    csendes tag

    válasz Skyer #149 üzenetére

    Szia!
    Nekem is N73 van, de komolyabb software problémáim még nem voltak.
    Nekem a bővítőkártya lemez ki se jöt, lehet erősebben kellett volna húznom, de a kártyát simán ígyis beraktam. Meg az nem eshet ki, ha nincs meg a takaró lemez, mert csak úgy lehet kivenni ha körömmel megnyomom és kiugrik.
    A fényképező takaró nálam még nem lötyög, bár nem is fotózok annyit, de mit várunk tőle? Mozgó alkatrész, idővel minden kijáródik...Meg engem nem zavar ha lötyögne. (Az N70-esem egy évig volt, annál nem kellett hátlapot cserélnem, nem volt semmi baja. Pedig az is úgy volt beállítva hogy milyen sz*r a kamera takarója, meg nem bírja sokáig, meg lötyög stb... .)
    Ja és a fényképező gépe. Nekem elérte néha a Sony Fényképezőgépek minőségét. Meg ugye tudni is kell használni. Megfelelő fény mellett irtó jó képeket produkál, főleg a makro meg az autofókusszal együtt. Ahol nincs elég fény, ott a digitális gépek sem csinálnak olyan szép képet.

    Eddig 3 Symbianes telóm volt, de egyiknél sem kellett még pár hónapon belül softwaret frissíteni. Akkor is magamtól vittem el, mikor láttam hogy megjelent az új firmware.Kíváncsi voltam milyen lesz az új firmware-rel. Nem ennyire komoly a dolog! :D

    D.

    iPhone 3GS black 16 GB

Új hozzászólás Aktív témák