Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyuzso

    tag

    válasz hitman, #138 üzenetére

    szia
    kösz a gyors válszt, a telórol hirtelen csak annyit tudok mondani három nap használat után, hogy nagyon jó, a kamera fedél nagyon passzos, nem lötyög a hátlapot könnyü levenni az írásokkal elentétben, de lehet nekem jobban kézre esik mivel balkezes vagyok, de nem biztos mindig én szoktam levenni az összes havernak a nokia tel hátlapot, jelenleg rosszat nem tudok mondani, a gombokkal semmi bajom nekem jó, szeritem nagyon jó képeket csinál,ha valaki próbálta a 3D hangzást nagyon durva eddig akinek mutattam nagyon tetszet,szerintem a pénz amit kérnek érte nem sok, mert az elöző telefonom is ilyen árban volt és negyed ennyit nem tud (E900-s)és nem lehet személyre szabni) :O jelenleg annyi hátrány tudok mondani, hogy nincs benne aut.bill.zár, de letölthető a netről, ;) a tudása hatalmas szerintem a menü és a kezelhetösége szerintem nagyon jó és egyszerű mivel mindig is nokiám volt többségben más tipussal is probálkoztam, de mindig vissza térek a nokiához.és megfogadom, hogy nem veszek mást ez nem mindig sikerül.
    összesítve nekem nagyon bejön és merem mindenkinek ajánlani.
    köszönöm a válaszotokat
    üdv
    mindenkinek

Új hozzászólás Aktív témák