Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsolto

    őstag

    válasz egy_senki #1709 üzenetére

    Nekem van egy Motorola HT820-as BT headsetem. Működik, sztereó, kezeli a bejövő hívásokat, lépteti a számokat, nem kell hozzá drót, de kissé fárasztó a hangja, karcos és nincs igazi alja. Persze most télen alkalom sincs használni, amikor az előnyei kárpótolhatnának a hátrányaiért. Húszezerért hatalmas csalódás lett volna, de szerencsére 6k-ért vettem egy sráctól itt a Mobilarénán, annyit azért simán megért.

    Ami még szóba jött, és valószínűleg jobban szól, az a SE HD 970-ese, de az egy öszvér megoldás, végülis olyan, mintha egy drótos füles végén egy MP3 lejátszó lógna a nyakadban, ráadásul egybe van öntve a füles a BT egységgel, szóval ha törik a drót, akkor kuka az egész (ezeket a drótokat nemigen lehet forrasztani, én profi műszerésznél is próbáltam már javíttatni egy kontakthibás Panasonic fülest).

    Szóval zenéhez a legjobb egy 2,5-3,5 mm-es Jack-adapter és bele a kedvenc profi fülesed. A 6300 ilyenkor rájön, hogy az nem egy headset, és a bejövő hívást kiküldi a fülhallgatóra, viszont a saját mikrofonját tudod használni a beszélgetéshez, kulturált megoldás.

    Szerintem :)

    [ Szerkesztve ]

    Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

Új hozzászólás Aktív témák