Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Garibaldi06

    csendes tag

    Na a teszteknek szeretnék egy nagy 0-t adni. A teszt hatására vettem egy Hyper Tx hűtőt , mivel az milyen jó, hát nálam nem így alakult. Az előző egy Arctic Cooling Freezer 7 volt, nem is a Pro, aminél az új hűtő tiszta lapátokkal /ami a másiknál már nem igaz/ 1 fokkal melegebb proci és jóval melegebb házhőmérsékletet eredményezett. Hogy is van ez?
    Már akkor gyanakodtam, amikor egymás mellé tettem a kettőt, nagyobbak a bordák a réginél, eggyel tőbb hőcső az újnál, ránézésre egál, hát ez is lett a végeredmény.
    Szóval szerintem ezek a hűtők jók, de 5700 FT volt a TX, 10000 körül lehetett a Ninja, hát azt hiszem ránézésre nem egy kategória, ott van anyag, több cső is, csak ezek a szerencsétlen tesztek sosem a valóságról írnak!!!
    Borzasztó mérges vagyok, mert e nélkül a 2 hűtő teszt nélkül lenne egy igazán jó hűtőm.
    Szerintem át kellene gondolni a kedves tesztelőknek a tesztelés módszerét, mert így egy nagy vacak az egész.Én azért vettem az új hűtőt, mert azt írták, hogy kb. 5+ fokkal jobb lesz az új, ez hazugság.
    A valós körülmények között valós, pl. 6400-as procival kellene mérni alapon és túlhajtva, nem egy olyan procival, amit én a saját 3000-es lga 775-ösemmel közel fél hőmérsékleten használtam a tesztalanyhoz képest.
    Szóval szívtam egy nagyot, a méreg a lényegesebb, nem az 5 ezer, de sohasem fogok többé egy szót sem elhinni a tesztereknek. Most legalább kiadtam a mérgem

Új hozzászólás Aktív témák