Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gergo_pet

    aktív tag

    válasz dragonfx #7 üzenetére

    Nincs igazad ebben, ugyanis nagyonis van látjogsultsága a nagy 700-as winyóknak, gondolj csak a raid technológiára. Veszel 2 750-est és tükrözöd őket, adatbiztonság 100%, és már meg is oldottad a biztonságot és a nagy tárhelyet is.
    De pl én biztos vagyok benne, ha új konfigra váltok, tuti veszek 2 250-est vagy 300-ast és vagy tükrözöm őket vagy összekapcsolom, attól függ mennyire parázok az adataim miat, bár nem nagyon szoktam, ami fontos ugyis kiirom. Mindenesetre bőven megéri pláne, hogy mostanában már az alaplapok tudják a RAID 0, 1-et, van amelyik többet is, igy a kártyát sem kell megvenned.
    A másik ötletem, hogy veszek egy 150-es raptort, arra rakom a rendszert meg a jatekokat, progikat + veszek mellé egy 250-est amin az adatokat tárolom, igy megoldódik a gyorsaság is és a tárhely probléma is.
    Nehéz a döntés, de egyre több lehetőség lesz, ha ilyen gyors utemben esnek az arak.
    A logitech távirányitók ennyi pénzért nem hiszem, hogy bárkinek is megérik, hozzávéve azt a tényt, hogy a komplett gépet irányitó távirányitók vevőegységgel (multkori cikk, nem tom mi volt a cime) megkaphatók fele ennyiért is.

    A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

Új hozzászólás Aktív témák