Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ::silk::

    csendes tag

    Ez érdekesebb:

    ''Az adatkommunikációs és egyéb telefonos megoldások területén gondoljuk azt, hogy még van a piacban tartalék.''
    - És ha egyszer ez a tartalék is kifúj Beck úr???
    A többi szolgáltató se rest és gondoljunk bele: ha a 3G és még a video telefonálás is igazán elterjed (mondjuk 3-5 éven belül minden második user erre vált, bár ez igen nagy szám még így is a ''látlak téged'' igényét nézve), amiben most még kapkodhatja magát a Voda, de utánna szerintem nem lesz, vagy legalábbis sokkal gyérebb perspektívák mutatkoznak mind új ügyfél hódításra, mind a meglévők kényeztetésére, sőt!!!... A válasz itt rejlik:

    ''Tehát inkább az egy ügyfélre eső bevételek növelése a cél?
    -Igen.''

    - Tehát (ne legyen igazam de) lehet hogy 3-5 év múlva ''FIZESS PARASZT!'' politika lesz majd??? (csakhogy a globális felmelegedést ne említsük :) )

    Lehet hogy egyedül vagyok a véleményemmel, de azért elgondolkodtató: most is beharangozta a Voda hogy milyen olcsó, milyen jó, meg új minden az új tarifokkal. Ehhez képest drágább lett a havidíjam... :(

    [Szerkesztve]

  • ::silk::

    csendes tag

    válasz csiga997 #10 üzenetére

    Az ARPU kifejezést sosem hallottam, gondolom ez a saját szótárad kincse! :)
    Az inflációnak mi köze ahhoz, hogy egyszer azt mondják hogy valami olcsóbb és közben meg drágább?????? Ez hazugság, nem infláció - gyurcsánypolitika!

    Amúgy Beck úr érdemei, mint szakember elismerésre méltóak (tiszti kereszt stb), de Vodáéknál ő is csak egy pénzgyártó fejes lesz, aki ha nem teljesít a vöröseknek... lapát...

    A Voda amúgy télleg tud érdekes dolgokat, és még az sem zavarja őket, ha ez nagy nyilvánosságot kap (bár ma már a mocsokság senkit sem zavar lassan), de azért álmodoznak hogy felkapaszkodjanak a 3. helyről, nade ilyen politikával...
    Mindenesetre még nekem személyesen nem raknak nagyon keresztbe, addig még mindig ők a legolcsóbbak és telók is mind vehetők náluk Vitában. Ez télleg melletük szól! Egyenlőlre!

  • ::silk::

    csendes tag

    Na ez finom lesz! :)

    Ma felhívták egy haveromat a vodások, mivel átment egy ugyancsak vodás flotta csomagba (kiemelt ügyf.) és meglévő előfizetését felmondta.
    Érdeklődtek bőszen hogy mivel nem volt megelégedve, meg egyebek, a srác elmondta nekik, hogy kedvezőbb díjszabással és egyéb kedvezményekkel így jobban jár.
    Erre az ügyf.szolis csaj rögtön megkérdezte, mit szólna ha töredék összegért beszélhetne garantáltan a régi előfizetésének megtartása mellett!
    Mire a cimbora megkérdezte, hogy ezt milyen apropóból ajánlhatja fel neki a voda. A nő meg szépen megmondta hogy a Vodafone Ügyfélmegtartó csoportjától hívta és szeretné lebeszélni az előfizetése megszüntetéséről... :)

    Na ilyen ügyosztályról sem hallottam még, de ezek szerint létezi! :D

    A haver elmondta a néninek, hogy ugyanúgy a voda ügyfele maradna, csak egy flottás csomagon belül, azért még győzködték egymást kicsit. :))
    Mindenesetre a kis pénzéheseknek nem is fájna a hasuk, hogy az ügyfél rögtön két előfizut is fentartson, csakhogy jól menjen a bolt! :)

    Na erről beszéltem, ill. erre célozhatott Beck úr is, idézem:
    ''''Tehát inkább az egy ügyfélre eső bevételek növelése a cél?
    -Igen.''

    no comment!

  • ::silk::

    csendes tag

    válasz csiga997 #15 üzenetére

    Bocs! Ha a mások véleménye a tiéd mellett csak fröccsögés... :R

  • ::silk::

    csendes tag

    válasz Bog #17 üzenetére

    Bocs én nem érzem hogy bármit alpáriban nyomtam volna, de ha gyurcsánykát ennyire véded értem a hovatartozásod... aki hazudik az pont olyan mint ő ezért volt itt ennek helye. (sztem)
    Másodszor, ''aki hazudik az lop is!''

    Amúgy nyugottan ki lehet tiltani ha nem teccik amit írok, ki is lehet törölni, aki érti az úgy is tudja miről van szó és nem egyedül vagyok a témábban...

    (amúgy pár fórumon jelen vagyok már régebben, de ennek a websitenak elég érdekes a korlátoltsága, máshol nem csak egy kerékvágás létezik egy adott témát illetőleg, de nekem aztán tökmindegy... legalább ennyivel is kevesebb időt fogok gép előtt ülni!)

Új hozzászólás Aktív témák