Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zotya84

    őstag

    A cikk jó, a termék ára barátságos, bár nekem kicvsit gyanúsan olcsó, de lehet, hogy csak én vagyok ilyen izé.

    Én egy BE-700GR APCnek (4szünetmentes 4túlfesz-áram védett dugalj) vagyok happy tulajdonosa, a gép mellett a modem, router, nyomtató vmint a TFTmonitor megy róla szüntementesítve, minden egyéb erőlködő, mobiltőttő, akkutőttő megy róla a védett csatikról... Az ára több volt, amit betudok annak is, hogy a nevet is meg kell fizetni, DE az a (asszem) 200000€nyi fizetési garancia tán jelent némi minőséget is.

    Teljes töltés mellett 43 percet ír a progija, ezt majdnem tartja is: 20-30. perc között akarta mindig lekapcsolni a gépet (Persze nem 3dmark futtatása közben). Ez az áthidalási idő általában bőven elég (az elmúlt 2évben a leghosszabb áramszünet 10-15 perc lehetett egy igen közeli villám miatt). A leírt problémáról hallotam már korábban is, de hála égnek 1. vagy nem akítv a pfc a tápomban (szünementes mögött nem érdekel, nem hiszem hogy gond lesz) 2. vagy nem veszi zokon a közelítő-szinusz kimeneti 203at...

    [Szerkesztve]

    Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

  • Zotya84

    őstag

    válasz efi99 #16 üzenetére

    Na ezért szeretem a sajátom... mindegyik sima, szabványos földelt 230as aljzat...

    Az átalakító meg aztán nagy kunszt, főleg a mai modder világban: veszel egy gép-monitor tápkábelt meg egy elosztót, abból ki a kábelt, majd az elvágott pc-tápkábelt szépen bekötöd, és máris kész az átalakító... én is így csináltam volna, ha pc-szabványú lett volna a ups-m. :peace:

    Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

Új hozzászólás Aktív témák