Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

  • E61 blog 2. rész

    lo [Előző rész]Folytatnám a történetét a E61-nek. A sztereotípiákkal ellentétben még nem kerültem anyagi csődbe, és nem...

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dzsekó

    addikt

    válasz Krystal_s #6509 üzenetére

    Raw Read Error Rate értéke az én Hitachimon sosem volt 0, nem ez lesz a baja. Egyébként azt még nem kérdeztem, vagy ha volt, akkor átsiklottam felette, hogy a Sentinel mit ír ki szövegesen az áttekintés fül alatt?
    Amit találtál teszt program majdnem jó, az még a régi Hitachikhoz volt, de közben megvette a WD és átnevezte HGST-re az immáron cégéhez tartozó brand-et. Szal WD oldalán kell keresni, itt a képernyő jobb szélén levő piros színű "Check Drive Fitness - Download WinDFT"-re katt. Na kimásoltam a hivatkozást, erre katt és töltődik le.
    Céges Win7 és Win10 asztali gépekbe csak 860 EVO-t vettem, és mind tökéletesen mennek. 6 darabról van szó. Asszem az egyik még 850 EVO volt. Firmware-t egyiken sem birizgáltam, nem tudom milyen van rajtuk, de nem egyszerre vettem őket. 3db 860 EVO, aztán használtan a 850 EVO, aztán 2db 860 EVO rá fél évre. De vehetsz Intel Datacenter ipari SSD-t is S4510 és S4610, ami most megy, de vannak régebbi szériák is. Ezek több PB írást képesek elviselni. Csak kell nekik Sata kakaó, USB-ről nehezen indulnak el.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák