Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Dassler #3 üzenetére

    Na jó, de egynél többet is belepakolhatsz, amúgy meg 10GB, én a notimon ekkora helyen bőven elférek a notimnál (10-30 arányban van partícionálva a 40-es vinyó), a futó progik, oprendszer telepítve a 10 gigásra, a játékok, doksik, zenék, filmek meg a 30-as partíción. De a 10 gigából is még 5 giga szabad, erre meg ugyan elfér azon játékokból legalább egy, amelyekkel játszom. ;]
    Szerintem nagyon nagy ötlet! :DDD


    Visszatérve az első hozzászólásra: van egy magas rangú fórumtárs, aki imigyen járul hozzá a Ph! arculatához. Mi történik? Jön az ifjú olvasó, nézi a sokáig szem előtt lévő kiemelt cikket, megnyitja a hozzászólásokat, és látja az 1#-t. Aztán csodálkozunk, hogy nem győzzük fegyelmezni, kultúrára szoktatni a Ph!-ba még nem teljesen asszimilálódott fórumozókat. Legalább egy :Y lehetett volna, ami kapcsolódik a cikkhez. ;]

    [Szerkesztve]

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Dassler #6 üzenetére

    Nem nevezem meg, kitől, de egy időben elgondolkodtunk saját szerver üzemeltetésén egy sportegyesületnek, abban a szerverben lett volna +15k(+ÁFA) áron egy ramdrive 4×256Mb memcsivel. Bőven elég lett volna a futó progiknak, a háttértárat meg SCSI-tömbök adták volna. Pöpec masina lett volna. :O
    Viszont vegyél egy kareszt akár újat, akár használtat, tegyél bele olyan hitvány, de egyforma ramokat, amilyeneket nem szégyellsz, még a sima 133-as SD-ramokkal is kenterbe veri egy ilyen akármelyik vinyót.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

  • macilaci78

    nagyúr

    Nem értem, miért gond az a 16 órányi készenlét? Összesen mennyi adat vészne el? 10Gb? Egy mobile-rackbe 2k-ért egy használt 10-20Gb-os vinyó, arra ghostolok kikapcsolás előtt és csók. Ha lemerül az akksi, akkor kész is a formázott C meghajtó: bekapcs, bootolok a vinyóról, másolgatok, újraindítok ramdrive-ról. Ennyit megér egy nap kikapcsolódás. :DDD

    Ivan15: Oké, rendben van, ezek szerint eljön majd az a játék, ami mellé i-ram-ot csomagolnak... ;]

    [Szerkesztve]

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Új hozzászólás Aktív témák