Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rumos14

    nagyúr

    válasz bwoay #3 üzenetére

    az általad leírtak a K3-ra megállják a helyüket, de a T9-nél nem. szóval a borzalmas mindkét lejátszó megállapításod sántít.
    a T9-et én zseben keresztül nyomkodva használom, egyedül albumváltásnál kell elővenni 3/4 óránként, ez belefér. ilyen tapipados kelehetetlen divattermékeket (nekem az iPod is ide tartok) én sem tudnék használni.
    amit a kiejlzőkről írtál, hát szerintem az általad használt iAudio U3 inkább ezt a szintet hozza, a T9 viszont napfényben is jól látható, nem pixeles. ezzel persze távolról sem az iAudio U3-at becsmérlem, mert k. jó lejátszó, de az általad leírtak alapján akkor te pl. miért nem maradtál a G3/U2-nél? ne mondd már hogy a flac meg a tökömtudja micsoda miatt váltottál. hanem kellett az újdonság :)
    én sem fosom le a bokámat a színes kijelzőtől, de azért ez az album art dolog a tűéles kijelzővel akkor is mutatós, a videók is szépek rajta (természetesen 1,8-as kijelzőn nem nézek Gyűrűk urát...)
    mindenzt kifejezetten a T9 védelmében írom le, mert amiket te írtál, egyszerűen nem igazak. a K3-at én is kipróbáltam, írtam is pár sort az mp3 topikban, nem tetszett.
    természetesen továbbra is minden tiszteletem a tiéd, de nem értek egyet az általánosító megfogalmazásoddal.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák