Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gergo_pet

    aktív tag

    válasz faster #22 üzenetére

    Annyiban nincs igazad, hogy nemcsak a gyártónak jó, valóban jól mondta a srác, ellehetetlenitik az AGP-t, pontosan azért, hogy cseréld le végre a konfigodat. És abban is igaza van, hogy nem nagy különbség van a PCI és AGP gyorsaságában, ha ugyanolyan kártyákkal tesztelsz. Pl nemegyszer leteszteltük az én MSI 6600GT-met ugyanolyan MSI 6600GT-vel csak PCI-al, és láss csodát 2% eltérés volt gyorsaságban, ami akár mérési hiba is lehetett. Természetesen az újabb kártyákról nemtudok nyilatkozni, pont ezért lett volna jó a tesztben egy 7600GT AGP-s és akkor össze tudtuk volna hasonlitani egy PCI-ossal.
    Természetesen én ist azt mondom, hogy max egy 7600GT-be fektetnék be, mint uj -agp kari, a tesztekben szerplő kártyák nemnagyon győztek meg ár/érték arányuk helyességéről, sajnos. Tehát ha új karit vennék akkor uj konfigot is veszek majd, de jövő februárig még kibirom valahogy, ugyse jatszok Oblival.
    Másik hozzászóló a szekeres - autós hasonlattal szintén el van kicsit tévedve. Nem egészen jó a hasonlat. Akkor lenne helyes, ha azt mondaná van aki mercivel jár, van aki meg opellal, mindkettő gyors, mindkettő gurul, csak az egyik jobban gurul és gyorsabb, de az alapvető tulajdonságok ugyanazok. És hogy nem haladunk a korral meg a fejlődéssel, ki mondta, ez kb olyan mintha azt kérdezném miért nem veszel egyből core 2-t, nem haladsz a korral nem fejlesztesz? Nem nemgondolom, csak valószinűleg amig nincs hatalmas teljesitménybeli különbség és nem akar egy játékot max grafikon játszani, addig megfelel neki a régi gép is, esetleg gondoltál már arra, hogy nem mindenki van teletömve pénzzel? A barlang az lenne ha még mindig szalagos comodore 64-e lenne, de neki csk egy 2 éves gépe van, azért álljunk már meg a hulyeséggel.
    Ja igen, természetesen a programozást azért szúrta oda, mert mindenkiben divik a windows ellenesség, mégis mindenki azt használja, mert nem tud jobbat, persze ha neki kéne megcsinálni szart se tudna róla, de ettől lesz nagyfiú, ha tudja szidni. Arról nem is beszélve, hogy a vista még kis se jött, de már szidják, pedig nem is próbálták még, no comment.
    Mindenesetre a teszt gondolatébresztőnek jó volt, pláne, hogy kicsit utánanéztem és pl x850 XT-t sehol nem találtam, X800GTO-t meg pláne nem, tehát szép szép, csak lehetetlen megvenni.

    A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

Új hozzászólás Aktív témák